Povezane vesti

POTPUNA PROMENA! Luna Đogani pokazala novi nos! Ovako izgleda posle operacije! (FOTO)

POTPUNA PROMENA! Luna Đogani pokazala novi nos! Ovako izgleda posle operacije! (FOTO)

Svet & Skandal 28.02.2022
Luna Đogani pokazala je sebe u novom izdanju, a svima na društvenim mrežama se svidela ova njena promena. Luna je iskoristila filter na Instagramu i pokazala kako sada izgleda. Luna je o tome javno i govorila. – Izašla sam iz kuće posle deset dana… »
(Foto) Luna objavila fotku nakon operacije nosa: Evo kako sada izgleda, jedan detalj svima zapao za oko

(Foto) Luna objavila fotku nakon operacije nosa: Evo kako sada izgleda, jedan detalj svima zapao za oko

Blic 28.02.2022
Pobednica rijaliti programa "Zadruga 2" Luna Đogani uskoro će proslaviti svoj 26. rođendan, a prethodno se u to ime častila estetskom korekcijom nosa. Đoganijeva je sada na svom Instagram profilu objavila fotografiju i pokazala kako izgleda nakon… »
Prva fotka lune Đogani nakon operacije! Pokazala novi nos - evo kako sada izgleda (foto)

Prva fotka lune Đogani nakon operacije! Pokazala novi nos - evo kako sada izgleda (foto)

Mondo 28.02.2022
Luna Đogani odlučila se na još jednu korekciju, te je sada pokazala i prve rezultate. Luna Đogani odlučila se na još jednu korekciju, te je sada pokazala i prve rezultate. Nakon što je ugradila silikone u grudi, nekadašnja pobednica Zadruge, Luna… »
Potpuna transformacija lune Đogani: Kod plastičara je sredila nos, usne i grudi, a ove fotke pokazuju šta može estetska…

Potpuna transformacija lune Đogani: Kod plastičara je sredila nos, usne i grudi, a ove fotke pokazuju šta može estetska…

Blic 28.02.2022
Pobednica druge sezone "Zadruge", jutjuberka Luna Đogani, priznala je juče da je operisala nos kod plastičnog hirurga. Luna je pre toga korigovala i grudi i usne, a njena promena tokom prethodnih godina je i te kako velika. Kako je ona ćerka densera… »
Luna Đogani operisala nos: "Ovo sam dugo htela", častila je sebe odlaskom kod plastičara

Luna Đogani operisala nos: "Ovo sam dugo htela", častila je sebe odlaskom kod plastičara

Blic 27.02.2022
Pobednica "Zadruge 2" Luna Đogani proslaviće početkom marta 26. rođendan, a sebe je pre toga počastila operacijom nosa. Kako "Srpski Telegraf" piše, Đoganijeva je sredinom meseca imala manju hiruršku intervenciju, posle koje nije želela da je iko… »

Vesti dana »