Povezane vesti

Ukrajina i Rusija: „Žene i deca su se našli u haosu rata" - izbeglice masovno pristižu u Poljsku

Ukrajina i Rusija: „Žene i deca su se našli u haosu rata" - izbeglice masovno pristižu u Poljsku

Radio 021 01.03.2022
Ujedinjene nacije procenjuju da je oko 400.000 ljudi već pobeglo pred borbama u Ukrajini, mnogi su se uputili u susednu Poljsku, a procenjuje se da bi na kraju zemlju moglo da napusti i do pet miliona ljudi. BBC Ogroman broj ljudi beži od rata u… »
Ukrajina i Rusija: „Žene i deca su se našli u haosu rata" - izbeglice masovno pristižu u Poljsku

Ukrajina i Rusija: „Žene i deca su se našli u haosu rata" - izbeglice masovno pristižu u Poljsku

Južne vesti 01.03.2022
BBC Ogroman broj ljudi beži od rata u Ukrajini i pokušava da uđe u Poljsku i druge zemlje „Mi nismo izazvali ovaj rat… ali Ukrajina je ostala prepuštena sebi, a Ukrajina je jaka. „Nadam se da ćemo mi izaći kao pobednici", kaže mi Roman… »
Žestok udar rusa: Trupe nastavljaju da uništavaju opremu Oružanih snaga Ukrajine (video)

Žestok udar rusa: Trupe nastavljaju da uništavaju opremu Oružanih snaga Ukrajine (video)

Večernje novosti 01.03.2022
Foto: Printscreen/t.me/RVvoenkor Očevidac je snimio posledice nedavne bitke u Ukrajini. Podsetimo, danas je šesti dan od početka specijalne operacije Rusije u Ukrajini. Komanda Vazduhoplovstva Oružanih snaga Ukrajine saopštila je da će ta zemlja od… »
Žestok udar rusa: Trupe nastavljaju da uništavaju opremu Oružanih snaga Ukrajine (video)

Žestok udar rusa: Trupe nastavljaju da uništavaju opremu Oružanih snaga Ukrajine (video)

Pravda 01.03.2022
Trupe Rusije i Donbasa nastavljaju da uništavaju opremu Oružanih snaga Ukrajine. Očevidac je snimio posledice nedavne bitke u Ukrajini. Podsetimo, danas je šesti dan od početka specijalne operacije Rusije u Ukrajini. Komanda Vazduhoplovstva Oružanih… »
Beže stotine hiljada Ukrajinaca: Mapa novog egzodusa usred Evrope

Beže stotine hiljada Ukrajinaca: Mapa novog egzodusa usred Evrope

Nova 01.03.2022
Iz sata u sat, sve veći broj Ukrajinaca napušta svoje domove i kreće ka graničnim prelazima u pokušaju da napusti svoju državu u kojoj od 24. februara bukti rat. Jedan deo njih uspeo je da prebegne, a oni koji su imali manje sreće, dane provode u… »

Vesti dana »