Povezane vesti
Lavrov: Rusija mora da spreči Ukrajinu da nabavi nuklearno oružje
Danas 01.03.2022
Šef ruske diplomatije Sergej Lavrov je rekao na konferenciji UN o razoružanju u Švajcarskoj da je vreme da „američko nuklearno oružje u Evropi ide kući“. Očekivalo se da se Lavrov lično obrati na konferenciji u Ženevi, ali zbog zabrane putovanja je bio… »
Lavrov uputio jasnu poruku SAD: Nedopustivo da se američko nuklearno oružje nalazi u Evropi, vreme je da se vrati kući
Večernje novosti 01.03.2022
Foto AP On je istakao da je Rusija spremna na zajednički rad sa Sjedinjenim Američkim Državama na pitanjima strateške stabilnosti. Prema njegovim rečima, u Rusiji nema kopnenih raketa srednjeg i kratkog dometa. - Želeo bih da istaknem da Rusija nije… »
"Amerika da vrati svoje nuklearno oružje kući": Moskva poslala žestoku poruku SAD i tražila jednu stvar od njih!
Mondo 01.03.2022
Rusija spremna na zajednički rad sa Sjedinjenim Američkim Državama na pitanjima strateške stabilnosti, istakao je Lavrov. Rusija spremna na zajednički rad sa Sjedinjenim Američkim Državama na pitanjima strateške stabilnosti, istakao je Lavrov. "U… »
Vesti dana »
Vučić danas u Briselu na radnoj večeri koju priređuju Fon der Lajen i Košta
Telegraf pre 1 satjoš 7 povezanih
Burna noć u Beogradu: Više ljudi teško povređeno u četiri saobraćajne nesreće, muškarac prevezen na reavimaciju
Blic pre 54 minutajoš 9 povezanih
Tajland pokreće operaciju velikih razmera na granici sa Kambodžom
Sputnik pre 13 minutajoš 4 povezane
Posle maglovitog jutra, tokom dana sunčano i toplije, temperatura do 16 stepeni
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 6 povezanih




