Povezane vesti

Grobari, Partizan vas zove na fejnord! Počinje prodaja karata za najvažniju evropsku utakmicu!

Grobari, Partizan vas zove na fejnord! Počinje prodaja karata za najvažniju evropsku utakmicu!

Mondo 01.03.2022
Crno-beli narednog četvrtka dočekuju Holanđane. Crno-beli narednog četvrtka dočekuju Holanđane. Fudbaleri Partizana se spremaju za četvrtak i utakmicu Superlige protiv Mladosti iz Lučana, kada će u Humskoj pokušati da se iskupe za poraz u 166… »
Zvezdan Terzić izuzetno zadovoljan: Ja sam personifikacija Crvene zvezde, nikada veća razlika između nas i Partizana!

Zvezdan Terzić izuzetno zadovoljan: Ja sam personifikacija Crvene zvezde, nikada veća razlika između nas i Partizana!

Hot sport 01.03.2022
Prvi čovek Crvene zvezde nakon derbija! Prvi čovek Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, gostovao je na televiziji K1 na kojoj je vidno zadovoljan pričao o mnogo različitih stvari, a najviše o derbiju. „I srećan sam i ponosan, ali navikao sam na to“… »
"Razlika između Zvezde i Partizana nikad veća, 'pojeli' smo ih", Terzić i o džentlmenu Stanojeviću!

"Razlika između Zvezde i Partizana nikad veća, 'pojeli' smo ih", Terzić i o džentlmenu Stanojeviću!

Sportske.net 01.03.2022
Gostujući na televiziji K1, generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić osvrnuo se na nedavno odigrani 166. Večiti derbi. "Crveno-beli" su kod kuće slavili protiv rivala rezultatom 2:0 golovima Ohija i Kataija. "Nikada nisam bio mirniji pred derbi… »
Terzić „pecnuo“ Partizan: Pojeli smo ih, i na -5 sam rekao da ćemo biti prvaci

Terzić „pecnuo“ Partizan: Pojeli smo ih, i na -5 sam rekao da ćemo biti prvaci

Nova 01.03.2022
Generalni direktor FK Crvena zvezda, Zvezdan Terzić, prokomentarisao je 166. večiti derbi. Zvezda je pobedila sa 2:0 i „zakuvala“ u šampionskoj trci. „Srećan sam i ponosan, ali sam i navikao na to. Nikada nisam bio mirniji pred derbi nego sada i… »
Kosanović: „Povratnici“ su koštali Partizan

Kosanović: „Povratnici“ su koštali Partizan

Danas 01.03.2022
Vermezović: Nije bez značaja ni to što je Zvezda imala sedam dana za pripreme za ovu utakmicu, dok je Partizan u četvrtak igrao meč Lige konferencija protiv Sparte. O tome sad niko ne priča, a verujem da bi se to itekako potenciralo da je situacija… »

Vesti dana »