Povezane vesti

Prve izbeglice iz Ukrajine stigle u Srbiju: Više od 500.000 napustilo zemlju

Prve izbeglice iz Ukrajine stigle u Srbiju: Više od 500.000 napustilo zemlju

Pravda 01.03.2022
Direktor Centra za zaštitu i pomoć tražiocima azila Radoš Đurović kaže da su prve izbeglice iz Ukrajine već počele da dolaze u Srbiju, za sada, uglavnom kod svoje rodbine i prijatelja. "Kontaktiraju nas i mi ih upućujemo na Graničnu policiju da… »
Prve izbeglice iz Ukrajine stigle u Srbiju, niko još nije tražio pomoć

Prve izbeglice iz Ukrajine stigle u Srbiju, niko još nije tražio pomoć

Moj Novi Sad 01.03.2022
Prve izbeglice iz Ukrajine stigle su u Srbiju, a neki od njih su kontaktirali Centar za zaštitu i pomoć tražiocima azila. Direktor ove nevladine organizacije Radoš Đurović je rekao da je za sada reč o ljudima koji dolaze kod rodbine i prijatelja… »
Prve izbeglice iz Ukrajine stigle u Srbiju! Neki su samo u prolazi, drugi se smeštaju kod prijatelja

Prve izbeglice iz Ukrajine stigle u Srbiju! Neki su samo u prolazi, drugi se smeštaju kod prijatelja

Kurir 01.03.2022
Prve izbeglice iz Ukrajine stigle su u Srbiju. Deo njih je u subotu kontaktirao sa Centrom za zaštitu i pomoć tražiocima azila, a pozivi su nastavljeni do danas. Ovo je za Kurir potvrdio Radoš Đurović, direktor ove nevladine organizacije. n je rekao… »
Evropa očekuje milione: Prve izbeglice iz Ukrajine stigle u Srbiju, evo od čega će zavisiti koliko će ih u budućnosti tek…

Evropa očekuje milione: Prve izbeglice iz Ukrajine stigle u Srbiju, evo od čega će zavisiti koliko će ih u budućnosti tek…

Blic 01.03.2022
Direktor Centra za zaštitu i pomoć tražiocima azila Radoš Đurović kaže da su prve izbeglice iz Ukrajine već počele da dolaze u Srbiju, za sada, uglavnom kod svoje rodbine i prijatelja. "Kontaktiraju nas i mi ih upućujemo na Graničnu policiju da… »

Vesti dana »