Povezane vesti

“Ne bih voleo da ruski fudbaleri dožive našu sudbinu”

“Ne bih voleo da ruski fudbaleri dožive našu sudbinu”

Sport klub 02.03.2022
Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore, Dejan Savićević, dao je intervju za italijansku “La Republiku”, u kome je kao sportista i fudbaler, koji je svojevremeno doživeo izbacivanje sa velikog takmičenja, naglasio da ne podržava isključenje ruske… »
Savićević o sankcijama za Ruse: Jugoslavija je isto doživela 1992. godine

Savićević o sankcijama za Ruse: Jugoslavija je isto doživela 1992. godine

Vesti online 02.03.2022
“Ne branim rusku politiku, naprotiv ili da nisam solidaran sa ukrajinskim narodom, ali branim ruske fudbalere i njihovo pravo da ne trpe istu nepravdu koju sam ja pretrpeo 1992. godine, kada smo moji saigrači i ja bili sprečeni da igramo sa… »
Dejan Savićević digao glas protiv FIFA i sankcija Rusiji: Jugoslavija je doživela tu nepravdu, ne dajte da se ponovi!

Dejan Savićević digao glas protiv FIFA i sankcija Rusiji: Jugoslavija je doživela tu nepravdu, ne dajte da se ponovi!

Mondo 02.03.2022
Proslavljeni fudbaler smatra da Rusi ne bi trebalo da prolaze kroz istu sudbinu kao tadašnja reprezentacija Jugoslavije pre tri decenije. Proslavljeni fudbaler smatra da Rusi ne bi trebalo da prolaze kroz istu sudbinu kao tadašnja reprezentacija… »
Dejo uz ruske sportiste: Meni su ukrali 3 turnira, znate anegdotu o Miloševiću?

Dejo uz ruske sportiste: Meni su ukrali 3 turnira, znate anegdotu o Miloševiću?

Nova 02.03.2022
Dejan Savićević govorio je za italijansku Republiku o izbacivanju ruskih sportista iz brojnih takmičenja. Nekoliko njegovih kolega podržalo je izbacivanje Rusije iz plej-ofa baraža za Svetsko prvenstvo, Savićević kao predsednik FCCG nije bio za to… »

Vesti dana »