Povezane vesti

Krenuo je na mene, počupao me je i povukao, pa nastavio da me juri! Dalila posle agonije otkrila pozadinu sukoba sa Carem…

Krenuo je na mene, počupao me je i povukao, pa nastavio da me juri! Dalila posle agonije otkrila pozadinu sukoba sa Carem…

Kurir 02.03.2022
Dalila Dragojević i Filip Car žestoko su se sukobili, a ona je sada Lazru Čoliću Zoli otkrila šta se dešavalo. - Dalila šta se desilo to sinoć ? - upitao je Zola. - Bili smo u kazinu, on je izgubio sve pare, pa mi je on tražio još 6.000 da… »
Car nasrnuo na dalilu: Sakrila pare od njega, Filipu pao mrak na oči, obezbeđenje ga držalo: "Bolesniku jedan!"

Car nasrnuo na dalilu: Sakrila pare od njega, Filipu pao mrak na oči, obezbeđenje ga držalo: "Bolesniku jedan!"

Blic 02.03.2022
Filip Car se sinoć tokom žurke u "Zadruzi 5" iznervirao jer je izgubio na ruletu, a dodatno je poludeo kad ga je Dalila Dragojević slagala da nemaju više para za kockanje, te je došlo do žestokog haosa. - Nećeš da kockaš, ideš da spavaš… »
Nezapamćeni haos! Filip nasrnuo na dalilu! Čupao je, tresao i vređao, pa podivljao - lomio sve pred sobom! (video)

Nezapamćeni haos! Filip nasrnuo na dalilu! Čupao je, tresao i vređao, pa podivljao - lomio sve pred sobom! (video)

Mondo 02.03.2022
Filip Car iznervirao se što je izgubio novac na ruletu pa je ušao u žestoku svađu sa devojkom Dalilom Dragojević. Filip Car iznervirao se što je izgubio novac na ruletu pa je ušao u žestoku svađu sa devojkom Dalilom Dragojević. On je dodatno… »

Vesti dana »