Povezane vesti

Umrla majka Marka Miljkovića: Tuga u domu bivšeg zadrugara i Lune Đogani

Umrla majka Marka Miljkovića: Tuga u domu bivšeg zadrugara i Lune Đogani

Blic 02.03.2022
Nedeljka Miljković, majka bivšeg zadrugara Marka Miljkovića, preminula je iznenada. Kako prenosi "Informer", Markova mama preminula je u Brusu, gde je živela. Podsetimo, Markova majka živela je u Brusu, gde su je Miljković i njegova supruga Luna… »
Slomljen od bola: Marko Miljković se oprostio od majke: "Mila moja mati, voli te tvoj Madža"

Slomljen od bola: Marko Miljković se oprostio od majke: "Mila moja mati, voli te tvoj Madža"

Blic 02.03.2022
Nedeljka Miljković, majka rijaliti učesnika Marka Miljkovića preminula je iznenada u Brusu, a sada se oglasio njen neutešni sin i oprostio javno. - Mila moja mati, voli te tvoj Madža. Počivaj u miru - napisao je Marko Miljković uz fotografiju svoje… »
"Nedo moja dobra, hvala što ste bili toliko divni" Luna Đogani podelia uspomene sa Markovom mamom i oprostila se tužnim…

"Nedo moja dobra, hvala što ste bili toliko divni" Luna Đogani podelia uspomene sa Markovom mamom i oprostila se tužnim…

Blic 02.03.2022
Luna Đogani se dirljivom objavom oprostila od svekrve, majke Marka Miljkovića - Nedeljke koja je iznenada preminula. - Nedo moja dobra, počivajte u miru, odmorite se, hvala vam što ste bili toliko divni - stoji u objavi Lune Đogani. Inače, Marko se… »
Majka Marka Miljkovića sahranjena danas u Brusu!

Majka Marka Miljkovića sahranjena danas u Brusu!

Svet plus 02.03.2022
Majka rijaliti zvezde Marka Miljkovića, Nedeljka Miljković, preminula je iznenada u Brusu. Danas je sahranjena, a poslednjih meseci borila sa teškom bolešću. Nedeljka Miljković se poslednjih meseci borila sa teškom bolešću, dolazila je u Beograd… »
Markova majka je obožavala lunu: Nakon njene smrti oglasio se član porodice Đogani: "Neka počiva u miru"

Markova majka je obožavala lunu: Nakon njene smrti oglasio se član porodice Đogani: "Neka počiva u miru"

Blic 02.03.2022
Majka rijaliti učesnika Marka Miljkovića, Nedeljka Miljković umrla je iznenada u Brusu, gde je i živela. Ovim povodom oglasio se Adam Đogani, koji je istakao da mu je Marko zabranio da daju detaljne informacije. - Neka joj je laka zemlja. Ne mogu… »
Poslednji snimak majke Marka Miljkovića: Posetila lunu i sina u novom stanu, nije se odvajala od unuke Mije, prizor kida…

Poslednji snimak majke Marka Miljkovića: Posetila lunu i sina u novom stanu, nije se odvajala od unuke Mije, prizor kida…

Kurir 02.03.2022
Majka rijaliti učesnika Marka Miljkovića, Nedeljka Miljković, preminula je iznenada u Brusu, a poslednji snimak sa njom objavljen je iz njihovog stana kada je u novogodišnjoj noći čuvala malu Miu dok su Luna i Marko bili u provodu sa društvom. Baka… »
Marku miljkoviću preminula majka: Luninoj svekrvi iznenada pozlilo - "Mila moja mati, počivaj u miru"

Marku miljkoviću preminula majka: Luninoj svekrvi iznenada pozlilo - "Mila moja mati, počivaj u miru"

Mondo 02.03.2022
Rijaliti učesniku danas iznenada preminula majka - oglasio se na društvenim mrežama. Rijaliti učesniku danas iznenada preminula majka - oglasio se na društvenim mrežama Nedeljka Miljković, majka Marka Miljkovića preminula je danas iznenada… »
DA SRCE PREPUKNE! Luna i Marko se potresnim rečima i dirljivim slikama oprostili od Nedeljke!

DA SRCE PREPUKNE! Luna i Marko se potresnim rečima i dirljivim slikama oprostili od Nedeljke!

Svet & Skandal 02.03.2022
Marko Miljković hitno je otišao u Brus nakon saznanja da mu je preminula majka, Nedeljka, a sada se oglasio tužnom porukom uz majčinu fotografiju i reči koje paraju srce: – Mila moja mati, voli te tvoj Madža. Počivaj u miru! Nedeljka Miljković… »
Nedo moja dobra, hvala vam! Luna Đogani se nikad viđenim fotkama oprostila od svekrve - emotivnim rečima rastužila sve!

Nedo moja dobra, hvala vam! Luna Đogani se nikad viđenim fotkama oprostila od svekrve - emotivnim rečima rastužila sve!

Mondo 02.03.2022
Luna Đogani se oprostila od majke svog supruga Marka Miljkovića. Luna Đogani se oprostila od majke svog supruga Marka Miljkovića. Nedeljka Miljković, majka Marka Miljkovića preminula je danas iznenada, a bivši rijaliti učesnik je odmah otišao u… »
Hvala što ste bili tako divni! Luna Đogani slomljena od tuge, otkrila u kakvim je odnosima bila sa svekrvom

Hvala što ste bili tako divni! Luna Đogani slomljena od tuge, otkrila u kakvim je odnosima bila sa svekrvom

Alo 02.03.2022
Tuga! Luna Đogani oglasila se na društvenoj mreži Instagram nakon što je objavljena vest o smrti majke njenog supruga Marka Miljkovića, Nedeljke Miljković. Luna je objavila kolaž njihovih zajedničkih fotografija, a rečenica koju je ispisala jasno… »
Preminula majka Marka Miljkovića: Tuga u domu bivšeg rijaliti učesnika, Nedeljka iznenada umrla

Preminula majka Marka Miljkovića: Tuga u domu bivšeg rijaliti učesnika, Nedeljka iznenada umrla

Kurir 02.03.2022
Nedeljka Miljković, majka bivšeg zadrugara Marka Miljkovića preminula je iznenada. Kako prenosi Informer, Markova mama preminula je iznenada. Pozvali smo Marka, ali nije odgovarao na naše pozive. Uzrok smrti još nije poznat, a prema informacijama… »
Mila moja mati... Prvo javno oglašavanje Marka Miljkovića nakon što mu je preminula majka, njegove reči teraju suze na oči…

Mila moja mati... Prvo javno oglašavanje Marka Miljkovića nakon što mu je preminula majka, njegove reči teraju suze na oči…

Kurir 02.03.2022
Nedeljka Miljković, majka bivšeg zadrugara Marka Miljkovića preminula je iznenada, sahranjena je u Brusu, a sada se Marko prvi put javno oglasio. Naime, Marko se glasio na Instagramu nakon što se saznalo da mu je iznenada preminula majka Nedeljka… »
Tragedija u domu Miljkovića! Preminula Markova mama!

Tragedija u domu Miljkovića! Preminula Markova mama!

Svet & Skandal 02.03.2022
Taman kada se činilo da je Luni i Marku sve krenulo, kada su dobili ćerkicu, kupili stan i konačno počeli da uživaju, porodicu je zadesila velika tragedija, preminula je Markova mama. Nedeljka Miljković, majka bivšeg zadrugara Marka Miljkovića… »

Vesti dana »