Povezane vesti
Koalicija Moramo: Institut Jaroslav Černi vratiti u institucije sistema
Kurir 03.03.2022
Zeleno-leva koalicija Moramo ocenila je danas da privatizacija Instituta za vodoprivredu "Jaroslav Černi" mora biti poništena jer se kako su naveli, radi o instituciji od javnog i strateškog značaja. Đorđe Miketić iz Ekološkog ustanka, članice te… »
Koalicija Moramo: Poništiti privatizaciju i Institut Jaroslav Černi vratiti u institucije sistema
Novi magazin 03.03.2022
Zeleno-leva koalicija Moramo ocenila je danas da privatizacija Instituta za vodoprivredu "Jaroslav Černi" mora biti poništena jer se kako su naveli, radi o instituciji od javnog i strateškog značaja. Kandidat te koalicije za gradonačelnika Beograda… »
MORAMO: Privatizacija Instituta „Jaroslav Černi“ mora biti poništena
Nova 03.03.2022
Privatizacija Insituta za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ mora biti poništena, jer se radi o instituciji od javnog i strateškog značaja za sve građane Republike Srbije, poručeno je na konferenciji za medije koalicije "Moramo". Dobrica Veselinović, kandidat… »
Vesti dana »
Uhapšen muškarac u Prokuplju, pretio supruzi pa zapalio porodičnu kuću
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
„Sine, kad ćeš ga dati, ako ne sad“: Rade Bogdanović u svom stilu o remiju Bosne i Hercegovine na Mundijalu
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Kakvo izdanje domaćina! Ovakva Amerika može dogurati daleko na SP!
Večernje novosti pre 21 minutajoš 4 povezane
Srbija u Savetu bezbednosti UN tražila da preuzme deo funkcija haškog Mehanizma
Danas pre 6 satijoš 1 povezana




