Povezane vesti

Zelenski zove Putina na razgovor, poručio da nema čega da se plaši

Zelenski zove Putina na razgovor, poručio da nema čega da se plaši

Politika 03.03.2022
KIJEV – Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski kaže da je razumno razgovarati, pa je na pres konferenciji pozvao ruskog predsednika Vladimira Putina na sastanak uz poruku: „Ja ne grizem. Čega se plašite”. Kako prenosi Tanjug, Zelenski je… »
Zelenski: Direktni razgovori Putina sa mnom jedini način da se zaustavi rat

Zelenski: Direktni razgovori Putina sa mnom jedini način da se zaustavi rat

N1 Info 03.03.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski kazao je da su direktni razgovori sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom jedini način da se zaustavi rat. „Mi ne napadamo Rusiju i ne planiramo to da činimo. Šta hoćete od nas?! Idite sa naše zemlje“, kazao… »
Zelenski od NATO-a traži avione, želi sa Putinom direktan susret

Zelenski od NATO-a traži avione, želi sa Putinom direktan susret

Slobodna Evropa 03.03.2022
Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski održao je pres-konferenciju za novinare na kojoj je apelovao na Zapad da mu pošalje ratne avione. "Ako nemate moć da zatvorite nebo [nametnete zonu zabrane letova iznad Ukrajine], onda mi dajte avione", rekao… »
Zelenski: Izlaz iz rata ako Kremlj tretira Ukrajinu na ravnopravnoj osnovi

Zelenski: Izlaz iz rata ako Kremlj tretira Ukrajinu na ravnopravnoj osnovi

Vesti online 03.03.2022
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski izjavio je danas da bi Ukrajina i Rusija mogle da nađu izlaz iz rata ako Kremlj bude tretirao Ukrajinu na ravnopravnoj osnovi i dođe na pregovore sa voljom da pregovara u dobroj nameri. – Postoje stvari u kojima… »
Zelenski pozvao Putina na direktne pregovore

Zelenski pozvao Putina na direktne pregovore

Novi magazin 03.03.2022
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski pozvao je danas ruskog kolegu Vladimira Putina na direktne pregovore o ratu u Ukrajini. "Sedite za sto sa mnom, samo ne na 30 metara razdaljine", rekao je Zelenski ironično aludirajući na na prošlomesečne… »
Zelenski traži Putina za pregovaračkim stolom: Ali ne na 30m kao sa Makronom

Zelenski traži Putina za pregovaračkim stolom: Ali ne na 30m kao sa Makronom

Nova 03.03.2022
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski kazao je da su direktni razgovori sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom jedini način da se zaustavi rat. „Mi ne napadamo Rusiju i ne planiramo to da činimo. Šta hoćete od nas?! Idite sa naše zemlje“, kazao… »
Dramatično obraćanje zelenskog - poslao jasnu poruku zapadu: "Ako nas više ne bude, Putin će napasti ove 3 zemlje"

Dramatično obraćanje zelenskog - poslao jasnu poruku zapadu: "Ako nas više ne bude, Putin će napasti ove 3 zemlje"

Mondo 03.03.2022
Zelenski je tražio od NATO da pošalju Ukrajini ratne avione, a dodao je i da Putin može da pokrene invaziju na još 3 zemlje, koje su članice pakta. Zelenski je tražio od NATO da pošalju Ukrajini ratne avione, a dodao je i da Putin može da pokrene… »
Zelenski: Padne li Ukrajina, Rusija neće stati do Berlinskog zida

Zelenski: Padne li Ukrajina, Rusija neće stati do Berlinskog zida

Al Jazeera 03.03.2022
Ako nemate snage zatvoriti nebo, dajte nam onda avione, poručio je ukrajinski predsjednik Zapadu. Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski pozvao je u četvrtak Zapad da poveća pomoć njegovoj zemlji, upozorivši da će Rusija, bude li Ukrajina… »
Zelenski pozvao Putina da sedne s njim za sto: Samo ne na 30 metara razdaljine

Zelenski pozvao Putina da sedne s njim za sto: Samo ne na 30 metara razdaljine

Radio 021 03.03.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski kazao je da su direktni razgovori sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom jedini način da se zaustavi rat. "Mi ne napadamo Rusiju i ne planiramo to da činimo. Šta hoćete od nas?! Idite sa naše zemlje", kazao… »
Zelenski ponovo apeluje na Zapad: Pošaljite nam avione, ako nas ne bude sledeće su baltičke države!

Zelenski ponovo apeluje na Zapad: Pošaljite nam avione, ako nas ne bude sledeće su baltičke države!

Kurir 03.03.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenskij održao je konferenciju za novinare na kojoj je apelovao na Zapad da mu pošalje ratne avione. "Ako nemate moć da zatvorite ukrajinsko nebo, onda mi dajte avione", rekao je. "Ako nas tada više ne bude, ne daj… »

Vesti dana »