Povezane vesti
Istorijska odluka, azil u Evropskoj uniji za izbegle iz Ukrajine
Politika 03.03.2022
BRISEL – Izbegli iz Ukrajine odmah će dobiti pravo da žive i rade u bilo kojoj zemlji članici Evropske unije i da budu stambeno, socijalno i medicinski zbrinuti. Ministri pravde i unutrašnjih poslova EU dali su danas saglasnost za ovu odluku da se, u… »
EU odobrila 'historijske' mjere za zaštitu ukrajinskih izbjeglica
Slobodna Evropa 03.03.2022
Evropska unija (EU) je pristala na mjere pružanja privremene zaštite stotinama hiljada izbjeglica koje ulaze u EU dok pokušavaju pobjeći od ruske invazije i teškog bombardovanja gradova širom Ukrajine. Komesarka EU za unutrašnje poslove Ylva Johansson… »
EU: Evropa mora da se pripremi za dolazak miliona izbeglica iz Ukrajine
Kurir 03.03.2022
EU mora da se pripremi za dolazak miliona izbeglica dok beže od rata u Ukrajini, rekla je komesarka EU za unutrašnje poslove Ilva Johanson. Johanson je dodala da očekuje da će vlade u narednim danima dogovoriti privremenu šemu zaštite. "Ovde ih je već… »
Vesti dana »
Zločin u Ribnikaru: Zatvorske kazne za roditelje maloletnog K. K, odbrana najavila žalbu
BBC News pre 1 satjoš 116 povezanih
Ministarstvo informisanja: Nadležni da preduzmu sve mere povodom napada na Verana Matića
Vreme pre 1 satjoš 56 povezanih
Dečak povređen u Mladenovcu stabilno, u toku detaljna dijagnostika
Politika pre 15 satijoš 3 povezane
Poslanici u Skupštini o pravosudnim zakonima, slučaju Senjak, sednici o poverenju Vladi
Beta pre 3 satajoš 31 povezana




