Povezane vesti

Orban se ipak dvoumi? "Sankcije Rusiji mač sa dve oštrice"

Orban se ipak dvoumi? "Sankcije Rusiji mač sa dve oštrice"

Večernje novosti 04.03.2022
Foto: Profimedia - Zapad je uveo sankcije Rusiji, a mi smo deo Zapada. Ono što je najvažnije za vreme rata je jedinstvo. Ali sankcije su mač sa dve oštrice i mi ćemo uskoro platiti cenu za to. Vlada prvenstveno radi na tome da se minimizira direktna… »
Orban upozorava: Platićemo cenu…

Orban upozorava: Platićemo cenu…

Vesti online 04.03.2022
“Mađarska je podržala sankcije Evropske unije Rusiji, ali će time i njena ekonomija biti neizbežno pogođena”, rekao je premijer Viktor Orban državnom radiju, prenosi Rojters. – Sankcije imaju cenu, jer je to oružje sa dve oštrice, i mi ćemo… »
Orban: Podržali smo sankcije Rusiji, ali to ima cenu koju ćemo platiti

Orban: Podržali smo sankcije Rusiji, ali to ima cenu koju ćemo platiti

N1 Info 04.03.2022
Mađarska je podržala sankcije Evropske unije Rusiji, ali će i njena sopstvena ekonomija biti neizbežno pogođena njima, rekao je premijer Viktor Orban državnom radiju u petak, a preneo Rojters. Sankcije imaju cenu jer je to oružje sa dve oštrice i… »
Orban: Podržali smo sankcije protiv Rusije, ali ćemo neizbežno osetiti posledice

Orban: Podržali smo sankcije protiv Rusije, ali ćemo neizbežno osetiti posledice

Telegraf 04.03.2022
Sankcije imaju svoju cenu i to je dvosekli mač, dodao je premijer Mađarske. - Mađarska je podržala sankcije Evropske unije protiv Rusije, ali će njena ekonomija neizbežno osetiti posledice tih sankcija - izjavio je danas premijer Viktor Orban. Kako… »
Orban: Uveli smo sankcije Rusiji, osetićemo posledice

Orban: Uveli smo sankcije Rusiji, osetićemo posledice

Dnevnik 04.03.2022
BUDIMPEŠTA: Mađarska je podržala sankcije Evropske unije protiv Rusije, ali će mađarska ekonomija neizbežno osetiti posledice tih sankcija, izjavio je danas premijer te zemlje Viktor Orban. "Sankcije imaju svoju cenu i to je dvosekli mač, a mi… »

Vesti dana »