Povezane vesti

‘Bio je to gest od srca’: Fudbaler Fiorentine oduševljen potezom bivšeg saigrača – pogledajte šta misli o Vlahoviću!

‘Bio je to gest od srca’: Fudbaler Fiorentine oduševljen potezom bivšeg saigrača – pogledajte šta misli o Vlahoviću!

Hot sport 04.03.2022
Dušan Vlahović se u sredu vratio u Firencu, ali ovog puta u dresu Juventusa. Tokom celog meča, na račun srpskog reprezentativca navijači Fiorentine upućivali su jezive uvrede i psovke, ali to nije sprečilo Vlahovića da pokaže onu drugu, ljudsku… »
Igrač Fjorentine opisao suze i dirljiv gest Vlahovića posle autogola

Igrač Fjorentine opisao suze i dirljiv gest Vlahovića posle autogola

Nova 04.03.2022
Fudbaleri Juventusa su savladali Fjorentinu na gostovanju u prvoj utakmici polufinala Kupa Italije rezultatom 1:0 autogolom Venutija u 91. minutu. Meč koji je imao vrelu uvertiru zbog dolaska Dušana Vlahovića, završen je posle velike drame pobedom… »
O vlahovićevom potezu pričala cela Italija, SAD se zna i zašto je to uradio: Moje suze su izraz ljubavi, ponosan sam!

O vlahovićevom potezu pričala cela Italija, SAD se zna i zašto je to uradio: Moje suze su izraz ljubavi, ponosan sam!

Mondo 04.03.2022
Srpski napadač je odmah prišao i utešio bivšeg saigrača. Srpski napadač je odmah prišao i utešio bivšeg saigrača. Dušan Vlahović se vratio u Firencu gde je sa Juventusom igrao polufinale kupa Italije. Nije uspeo da postigne gol, ali je pokazao… »

Vesti dana »