Povezane vesti

"Sahrani me pored njega ako hoćeš, meni je svejedno": Sinišina majka otkrila šta je Jasmina koja je ubila muža napisala u…

"Sahrani me pored njega ako hoćeš, meni je svejedno": Sinišina majka otkrila šta je Jasmina koja je ubila muža napisala u…

Blic 04.03.2022
U oproštajnom pismu koje je Jasmina Stjepanović napisala svom najstarijem sinu pre nego što je pokušala da se ubije prerezavši sebi vrat ostavila je poruku o svojoj sahrani, u kojoj je navela da ukoliko žele mogu da je sahrane pored supruga Siniše… »
„Nije mogla sama da ga ubije i umota u celofan“: Komšije o zločinu u Lazarevcu

„Nije mogla sama da ga ubije i umota u celofan“: Komšije o zločinu u Lazarevcu

Nova 04.03.2022
"Ona nije mogla sama da ga ubije. Navodno ga je na spavanju izbola 14 puta, a onda umotavala u foliju i pokrila ćebetom. Polivala ga je omekšivačem i sredstvom za kupatilo, kažu da kad su ga našli od tela nije ostalo ni 30 kila", ovo su za "Blic"… »
"Sigurni smo da je planirala Sinišino ubistvo i da je imala pomagača": Komšije uverene da je treća osoba pomogla Jasmini da…

"Sigurni smo da je planirala Sinišino ubistvo i da je imala pomagača": Komšije uverene da je treća osoba pomogla Jasmini da…

Blic 03.03.2022
Ona nije mogla sama da ga ubije. Navodno ga je na spavanju izbola 14 puta, a onda umotavala u foliju i pokrila ćebetom. Polivala ga je omekšivačem i sredstvom za kupatilo, kažu da kad su ga našli od tela nije ostalo ni 30 kila, ovo su za "Blic"… »

Vesti dana »