Povezane vesti

Šampionka Australijan opena propušta Indijan Vels i Majami

Šampionka Australijan opena propušta Indijan Vels i Majami

Nova 04.03.2022
Ešli Barti, aktuelna šampionka Australijan opena i najbolja teniserka sveta, propustiće turnire u Indijan Velsu i Majamiju, što je i sama potvrdila. Barti je sezonu otvorila sa 11 pobeda i nijednim porazom, ali je u saopštenju za javnost istakla da… »
Barti propušta Masterse u SAD

Barti propušta Masterse u SAD

Danas 04.03.2022
Najbolja teniserka sveta neće igrati na turnirima u Indijan Velsu i Majamiju. „Nažalost, moje telo se nije oporavilo onako kako sam se nadala posle Australijan opena, tako da nisam bila u stanju da se adekvatno pripremim za Indijan Vels i Majami. Ne… »
Šok, prva teniserka sveta odustala od mastersa u SAD!

Šok, prva teniserka sveta odustala od mastersa u SAD!

Sportske.net 04.03.2022
Prva teniserka sveta Ešli Barti saopštila je noćas da neće učestvovati na mastersima u Indijan Velsu i Majamiju, nakon što nije uspela fizički da se oporavi od napora, kojima je bila izložena na Australijan openu. "Nažalost moje telo se nije… »
Barti propušta Indijan Vels i Majami

Barti propušta Indijan Vels i Majami

Sport klub 04.03.2022
Ešli Barti, najbolja teniserka sveta, propustiće turnire u Indijan Velsu i Majamiju. Australijanka, koja je sjajno počela sezonu, trijumfom na prvom gren slemu u sezoni u Melburnu, ističe da se još uvek nije oporavila od te pobede. „Moje telo još… »
Barti propušta Indijan Vels i Majami

Barti propušta Indijan Vels i Majami

N1 Info 04.03.2022
Ešli Barti, najbolja teniserka sveta, propustiće turnire u Indijan Velsu i Majamiju. Australijanka, koja je sjajno počela sezonu, trijumfom na prvom gren slemu u sezoni u Melburnu, ističe da se još uvek nije oporavila od te pobede. „Moje telo još… »

Vesti dana »