Povezane vesti

Krvnički prebili čoveka na njenom nastupu! Evo šta Katarina Živković kaže o haosu u klubu u Novom Sadu

Krvnički prebili čoveka na njenom nastupu! Evo šta Katarina Živković kaže o haosu u klubu u Novom Sadu

Kurir 04.03.2022
Ognjen A. (29) brutalno je pretučen na nastupu Katarine Živković proteklog vikenda, kada je pokušao da se popne na binu kako bi drugaru iz Amerike pokazao atmosferu preko video poziva. Pevačica Katarina Živković za Kurir je rekla da se ne seća… »
Ostavili ga da leži u lokvi krvi i pobegli čim su čuli da policija dolazi! Ovo su pripadnici obezbeđenja kluba u Novom Sadu…

Ostavili ga da leži u lokvi krvi i pobegli čim su čuli da policija dolazi! Ovo su pripadnici obezbeđenja kluba u Novom Sadu…

Blic 04.03.2022
Sigurnosne kamere snimile su grupu muškaraca koji su, kako se sumnja, brutalno pretukli Novosađanina Ognjena A. (28), u noći između petka i subote, u prostorijama jednog noćnog kluba. Policija je, kako saznajemo, identifikovala počinioce i za njima… »
Krvnički tukli nedužnog gosta, pa se dali u beg: Šutirali Ognjena na nastupu zvezde Granda i pokušali da mu skinu roleks…

Krvnički tukli nedužnog gosta, pa se dali u beg: Šutirali Ognjena na nastupu zvezde Granda i pokušali da mu skinu roleks…

Kurir 04.03.2022
Ognjen A. koga su brutalno pretukli pripadnici obezbeđenja jednog kluba na nastupu Katarine Živković, kaže da je napadnut u prostoru u kome kamera nema, a da su napadači posle brutalnog prebijanja pobegli kroz sporedna vrata. Da podsetimo, Ognjen A… »
„Da sam dobio još 2 udarca, bio bih u komi“: Obezbeđenje kluba pretuklo mladića

„Da sam dobio još 2 udarca, bio bih u komi“: Obezbeđenje kluba pretuklo mladića

Nova 04.03.2022
Novosađanin Ognjen A. (28) zadobio je teške telesne povrede kada su ga u noći između petka i subote zverski pretukli pripadnici obezbeđenja jednog novosadskog kluba u kome je bio sa dve prijateljice. Kako saznaje "Blic", nasilnici su Ognjena tukli… »
"Toliko su me tukli da su mogli da me: Ubiju!" Obezbeđenje novosadskog kluba brutalno pretuklo mladića jer je cele noći…

"Toliko su me tukli da su mogli da me: Ubiju!" Obezbeđenje novosadskog kluba brutalno pretuklo mladića jer je cele noći…

Blic 04.03.2022
Novosađanin Ognjen A. (28) zadobio je teške telesne povrede kada su ga u noći između petka i subote zverski pretukli pripadnici obezbeđenja jednog novosadskog kluba u kome je bio sa dve prijateljice. Kako saznaje "Blic", nasilnici su Ognjena tukli… »
Svukli su me sa bine i tukli, da su me još dva puta udarili umro bih! Obezbeđenje kluba unakazilo gosta (uznemirujuć…

Svukli su me sa bine i tukli, da su me još dva puta udarili umro bih! Obezbeđenje kluba unakazilo gosta (uznemirujuć…

Kurir 04.03.2022
Ognjen A. (29) pretučen je proteklog vikenda u jednom novosadskom klubu, nakon što je pokušao da se popne na binu i prijatelju koji je u Americi pokaže atmosferu preko video poziva. Brutalne povrede mladiću su naneli pripadnici obezbeđenja za vreme… »

Vesti dana »