Povezane vesti

Agonija majke zaražene bebe iz Aranđelovca: Već smo jedno dete izgubili

Agonija majke zaražene bebe iz Aranđelovca: Već smo jedno dete izgubili

Nova 04.03.2022
Jedna od tri zaražene bebe iz aranđelovačkog porodilišta transportovana je danas za Beograd, u Univerzitetsku dečiju kliniku Tiršova. Kako saznajemo, beba je na respiratoru bez jasnih i predvidivih prognoza, a roditelji, iako se nadaju najboljem… »
Bebe inficirane bakterijom, zatvoreno Odeljenje ginekologije u Aranđelovcu

Bebe inficirane bakterijom, zatvoreno Odeljenje ginekologije u Aranđelovcu

Radio 021 04.03.2022
Tri bebe, koje su prebačene iz Zdravstvenog centra Aranđelovac na lečenje u Unverzitetski klinički centar Kragujevac, u stabilnom su stanju, javlja RTS. Zdravstveno stanje bebe koja je primljena u teškom stanju i priključena na mehaničku… »
Majka zaražene bebe iz aranđelovca: Molimo se da naš dečak preživi! Sve ovo mi vraća uspomene kada sam pre 11 godina…

Majka zaražene bebe iz aranđelovca: Molimo se da naš dečak preživi! Sve ovo mi vraća uspomene kada sam pre 11 godina…

Kurir 04.03.2022
Jedna od tri bebe koje su zarežene bakterijom legionelom u porodilištu aranđelovačke Opšte bolnice, u lošem je stanju i prebačena je u Univerzitetsku dečiju kliniku "Tiršova", u Beogradu, gde je na raspiratoru. Druge dve bebe su i dalje na… »
Zaražene tri bebe iz Aranđelovca su stabilno, jedna će danas iz Kragujevca biti prebačena u Beograd

Zaražene tri bebe iz Aranđelovca su stabilno, jedna će danas iz Kragujevca biti prebačena u Beograd

Danas 04.03.2022
Tri bebe koje su zaražene bakterijom lageionelom u Zdravstvenom centru Aranđelovac i prebačene juče na lečenje u Unverzitetski klinički centar Kragujevac, trenurtno su u stabilnom stanju, a jedna od njih danas će biti prevezena u dečju kliniku u… »
KC Kragujevac: Tri bebe zaražene bakterijom stabilno, jedna prebačena u Tiršovu

KC Kragujevac: Tri bebe zaražene bakterijom stabilno, jedna prebačena u Tiršovu

Nova 04.03.2022
Tri bebe, koje su prebačene iz Zdravstvenog centra Aranđelovac na lečenje u Unverzitetski klinički centar Kragujevac su stabilno, saopšteno je iz te ustanove. Beba, koja je primljena u teškom zdravstvenom stanju i na mehaničkoj je ventilaciji… »

Vesti dana »