Povezane vesti

Vučić obećao Džonsonu da će Srbija čuvati mir u regionu

Vučić obećao Džonsonu da će Srbija čuvati mir u regionu

Slobodna Evropa 04.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar saopštio je da je u razgovoru sa predsednikom Vlade Velike Britanije Borisom Džonsonom istakao da će Srbija čuvati mir i stabilnost na Zapadnom Balkanu. On je na Instagramu 4. marta objavio da je razgovarao sa Džonsonom… »
Vučić Džonsonu: Poštovanje teritorijalnog integriteta suštinski važno za Srbiju

Vučić Džonsonu: Poštovanje teritorijalnog integriteta suštinski važno za Srbiju

RTS 04.03.2022
Predsednik Aleksandar Vučić razgovarao je sa premijerom Velike Britanije Borisom Džonsonom i istakao da je poštovanje međunarodnog prava i teritorijalnog integriteta država suštinski važno za Srbiju. "Upravo sam završio razgovor sa Borisom… »
Vučić razgovarao sa Džonsonom, britanski premijer obećao posetu Srbiji

Vučić razgovarao sa Džonsonom, britanski premijer obećao posetu Srbiji

Euronews 04.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je razgovarao sa premijerom Velike Britanije Borisom Džonsonom. "Upravo sam završio razgovor sa Borisom Džonsonom, u kome sam istakao da je princip poštovanja normi međunarodnog prava od… »
Vučić razgovarao sa Borisom Džonsonom: Srbija će po svaku cenu čuvati mir i stabilnost u regionu

Vučić razgovarao sa Borisom Džonsonom: Srbija će po svaku cenu čuvati mir i stabilnost u regionu

Srbija danas 04.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas s britanskim premijerom Borisom Džonsonom. - Upravo sam završio razgovor sa Borisom Džonsonom u kome sam istakao da je princip poštovanja normi međunarodnog prava od suštinskog značaja za… »

Vesti dana »