Povezane vesti
Sofija Mandić, Zoran Drakulić i Stevan Filipović novi članovi Ponoševog tima
N1 Info 04.03.2022
"Velika mi je čast što su Sofija Mandić, Zoran Drakulić i Stevan Filipović prihvatili da budu u predsedničkom timu", objavio je danas na tviteru kandidat za predsednika Srbije ispred koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Zdravko Ponoš. Ponoš je ranije… »
Zoran Drakulić, Sofija Mandić i Stevan Filipović u timu Zdravka Ponoša
Nova 04.03.2022
Privrednik Zoran Drakulić, pravnica Sofija Mandić i reditelj Stevan Filipović biće u timu Zdravka Ponoša, potvrdio je predsednički kandidat "Ujedinjene Srbije" za Nova.rs. Sofija Mandić, kako je rečeno našem portalu, biće zadužena za oblast vladavine… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za četvrtak 23. oktobar: Danas sunčano i toplo, uveče naoblačenje
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

Skup podrške Milanu Bogdanoviću: Vučić ispred Skupštine: "Mi moramo da sačuvamo mir, oni su nam pokazali koliko su neodgovorni" (foto/video)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Macut u Londonu: Srbiju poštedeti političkih uslovljavanja u vezi sa Kosovom
Danas pre 9 satijoš 4 povezane

(Video) Oboren dostavljač hrane na motoru: Nesreća u Omladinskih brigada: Na terenu policija i hitna pomoć
Blic pre 4 satijoš 1 povezana