Povezane vesti
„Putin će uništiti Kijev, namerno je poslao neiskusne vojnike u prvoj rundi“
Nova 04.03.2022
Kako prenose nemački mediji stručnjaci Federalne obaveštajne službe (BND) svakodnevno analiziraju kretanje ruskih trupa i otpor ukrajinskih oružanih snaga. Njihove prognoze o daljem toku rata prilično su mračne. Prema nemačkim sigurnosnim krugovima… »
Procene BND-a: Koliko daleko je Putin spreman da ide?
Dojče vele 04.03.2022
Iako se BND povukao iz Ukrajine, ta zemlja je i dalje najvažniji cilj observacije obaveštajnih službi. Nemački špijuni i stručnjaci Bundesvera pomno prate i analiziraju rusku invaziju i pitaju se: Dokle će Putin da ide? Rat u Ukrajini posmatra se… »
Šok analiza nemačkih obaveštajaca: Putinova moć neokrnjena, evo zašto je u Ukrajinu prvo slao mlade vojnike!
Kurir 04.03.2022
Stručnjaci nemačke Savezne obaveštajne službe (BND) i Bundesvera svakodnevno analiziraju kretanje ruskih trupa i otpor ukrajinskih oružanih snaga, a prognoze nisu najbolje. Javna televizija ARD navodi da, prema nemačkim bezbednosnim krugovima, Moskva… »
Vesti dana »

Ko je sve osuđen za operaciju 'Oluja' (i zašto Gotovina i Markač nisu)
BBC News pre 23 minutajoš 22 povezane

Srbija danas Na udaru nepogoda: Rano jutros oglasio se RHMZ, posebno upozorenje i za Beograd! U ovim delovima zemlje vreme je opasno
Blic pre 48 minutajoš 16 povezanih

Rusija: Napadnut Volgograd, gori železnička stanica; Tramp: Vitkof bi mogao da otputuje u Rusiju
RTS pre 3 minutajoš 11 povezanih

Tramp potvrdio da će njegov izaslanik Vitkof posetiti Rusiju ove nedelje
Beta pre 18 minutajoš 9 povezanih

Blaga Marija, prema narodnom verovanju treba da zapalite sveću za ispunjenje želja
RTS pre 3 minutajoš 8 povezanih