Povezane vesti

Olivera Kovačević o optužbama za nameštanje pobednika i sukobu Lukasa i Bajage

Olivera Kovačević o optužbama za nameštanje pobednika i sukobu Lukasa i Bajage

Nova 04.03.2022
Olivera Kovačević došla je na drugo polufinalno veče takmičenja za pesmu za Evroviziju, te je u razgovoru sa medijima dala svoj komentar na sukob sa pevačem Acom Lukasom, oštro demantujući da je takmičenje namešteno. Olivera je upitana da li je… »
Ako Lukas kaže da se ja drogiram onda je to strašno! Bajaga odgovorio na Acine optužbe da je narkoman i da mu se namešta…

Ako Lukas kaže da se ja drogiram onda je to strašno! Bajaga odgovorio na Acine optužbe da je narkoman i da mu se namešta…

Kurir 04.03.2022
O skandalu koji se dogodio na prvoj polufinalnoj večeri festivala "Pesma za Evroviziju '22" i dalje se priča. Prema tvrdnjama izvora sa lica mesta Aca Lukas i Momčilo Bajagić Bajaga sukobili su se verbalno zbog suprotstavljenih političkih stavova… »
Cobi otkrio favorita za Evroviziju, a nije Sara Jo kojoj je radio pesmu VIDEO

Cobi otkrio favorita za Evroviziju, a nije Sara Jo kojoj je radio pesmu VIDEO

Nova 04.03.2022
Reper i producent Slobodan Veljković Cobi došao je na drugo polufinalno veče takmičenja za pesmu za Evroviziju. Rekao je da mu se dopala pevačica Konstrakta, kao i da je imala dobru pesmu. Nasmejao se i rekao da ne zna da li bi sam učestvovao na… »
Menadžer Ace Lukasa i pevač vređali i Kristinu Radenković: Ona je alkoholičarka

Menadžer Ace Lukasa i pevač vređali i Kristinu Radenković: Ona je alkoholičarka

Nova 04.03.2022
Gnusne uvrede Saše Mirkovića i Ace Lukasa nisu se odnosile samo na Oliveru Kovačević, urednicu zabavnog programa RTS, legendardnog rok muzičara Momčila Bajagića Bajagu, i novinara Nova.rs. Na današnjoj knferenciji za medije optužili su i Kristinu… »
Aca Lukas zapretio: „Ako me Olivera Kovačević bude sabotirala u finalu, doći ću u pidžami i pobediti!“

Aca Lukas zapretio: „Ako me Olivera Kovačević bude sabotirala u finalu, doći ću u pidžami i pobediti!“

Svet & Skandal 04.03.2022
Pevač Aca Lukas je na konferenciji za medije „raskrinkao sva nameštanja i sabotiranja“ koja, kako on tvrdi, radi RTS na čelu sa Oliverom Kovačević. – Neporofesionalno ponašanje RTS-a, sabotiranja, nameštanja i spletke obeležili su prvo… »
Godine odvratnih ispada: Svaki put kada je Lukas vređao žene i LGBT zajednicu

Godine odvratnih ispada: Svaki put kada je Lukas vređao žene i LGBT zajednicu

Nova 04.03.2022
Najstrašnije vređajući Oliveru Kovačević, urednicu zabavnog programa RTS, legendardnog rok muzičara Momčila Bajagića Bajagu, i novinara Nova.rs - Lukas je nastavio svoju lošu praksu vređanja svojih kolega i novinara, a najviše žena i… »
Aca Lukas vređao Olju Kovačević i novinara Nova.rs, Bajagu nazvao narkomanom

Aca Lukas vređao Olju Kovačević i novinara Nova.rs, Bajagu nazvao narkomanom

Nova 04.03.2022
Pevač Aca Lukas danas je održao novu konferenciju za medije, nakon što je održano prvo polufinalno veče takmičenja za pesmu za Evroviziju. Iako je prošao u finale i tvrdi da će da pobedi, na konferenciji je najstrašnije vređao Oliveru… »
„Bajaga pod hitno da promeni DILERA“: Aca Lukas opleo po čuvenom muzičaru, detalji će vas šokirati!

„Bajaga pod hitno da promeni DILERA“: Aca Lukas opleo po čuvenom muzičaru, detalji će vas šokirati!

Svet & Skandal 04.03.2022
Iako su ljubitelji tradicionalnih muzičkih takmičenja od sinoćnjeg polufinalnog izbora za pesmu Evrovizije očekivali pored dobrog provoda i prijateljsko podrenje i podršku, na žalost dogodio se nesporazum i koškanje, između dve velike zvezde –… »
Lukasa razbesnelo pitanje novinara Nova.rs: Ljutito napustio konferenciju VIDEO

Lukasa razbesnelo pitanje novinara Nova.rs: Ljutito napustio konferenciju VIDEO

Nova 04.03.2022
"Lažovčino, nije me sramota. Neću valjda tebe, Bajagu i Đilasa da pustim na Evroviziju? Ti si dečko lažov i ne treba da radiš svoj posao?", rekao je Lukas na konferenciji za medije, odgovarajući na pitanje novinara Nova.rs, nakon što je prvobitno… »
Izgužvani Bajaga mora da promeni dilera! Lukas opleo po rokeru, otkrio detalje skandala sa takmičenja, a evo šta kaže…

Izgužvani Bajaga mora da promeni dilera! Lukas opleo po rokeru, otkrio detalje skandala sa takmičenja, a evo šta kaže…

Kurir 04.03.2022
Folker Aca Lukas održava konfencrenciju za štampu povodom učešća na festivalu "Pesma za Evroviziju 22". Na muzičkom takmičenju, Lukas se plasirao u finale, koje će biti održano u subotu. Međutim, prvo veče došlo je do čarki između njega i… »

Vesti dana »