Povezane vesti
Escobar: Svaki korak kojim bi se destabilizirala BiH bio bi katastrofalan
Al Jazeera 05.03.2022
Bosanskohercegovački entitet Republika Srpska, a posebno Milorad Dodik ne žele nezavisnost, već zaštitu korupcije, smatra Gabriel Escobar, posebni američki predstavnik za Zapadni Balkan. Od početka ruske invazije na Ukrajinu, mnogi ugledni svjetski… »
Eskobar: Svaki korak kojim bi se sada destabilizovala BiH bio bi katastrofalan
Vesti online 05.03.2022
Specijalni američki izaslanik za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar izjavio je da bi svaki korak kojim bi se sada destabilizovala BiH bio katastrofalan. Na pitanje da li moguće da Rusija sada prizna Republiku Srpsku, Eskobar je odgovorio da nije ništa čuo o… »
Eskobar za HRT: Svaki korak kojim bi se destabilizovala Bosna sada bi bio katastrofalan
Danas 04.03.2022
U procesu smo u kojem pokušavamo da sprovdmo izborne i ograničene ustavne reforme koje će omogućiti BiH da ispuni svoje težnje i jednog dana postane članica EU. Nažalost, mislim da vođe Bosne i Hercegovine ne dele tu viziju, razlozi za to nisu politički… »
"Dodik zapravo ne želi nezavisnu Srpsku": Eskobar o ratu u Ukrajini i političkoj situaciju u BiH
Blic 04.03.2022
O trenutanom stanju u BiH za Hrvatsku televiziju govorio je posebni američki izaslanik za zapadni Balkan, Gabrijel Eskobar. Na pitanje je li moguće da Rusija sada prizna Republiku Srpsku, Eskobar je odgovorio kako nije ništa čuo o tome i misli kako bi… »
Vesti dana »
Odložen prvi let iz Dubaija za Beograd nakon početka sukoba na Bliskom istoku
Danas pre 4 satijoš 4 povezane
Prognoza vremena za utorak, 3. mart 2026: Promenljivo oblačno, do 19 stepeni
Beta pre 4 satijoš 2 povezane
Biberović nerešiva enigma za Srbiju: Turska slavila i u Istanbulu (VIDEO)
Danas pre 4 satijoš 2 povezane
Održan sastanak poljoprivrednika koji protestuju i šefa kabineta ministra poljoprivrede
Beta pre 4 satijoš 1 povezana
Đoković dobio paklen žreb u Indijan Velsu: Čeka ga težak put do titule u Americi
Mondo pre 3 satajoš 6 povezanih




