Povezane vesti

(VIDEO) “Ne pucajte, mi smo novinari”: Ekipa Skaj njuza upala u zasedu, dopisnik ranjen

(VIDEO) “Ne pucajte, mi smo novinari”: Ekipa Skaj njuza upala u zasedu, dopisnik ranjen

Nedeljnik 05.03.2022
(Beta/AP Photo/Marienko Andrew) Glavni dopisnik Skaj njuza Stjuart Remzi i njegov tim napadnuti su u ponedeljak u blizini Kijeva, prenosi Skaj njuz. Snimatelj Riči Mokler pogođen je dva puta metkom u pancir, dok je Remzi tom prilikom ranjen. Ekipa… »
„Novinari! Mi smo novinari!“: Rusi iz zasede izrešetali auto Skaj njuza VIDEO

„Novinari! Mi smo novinari!“: Rusi iz zasede izrešetali auto Skaj njuza VIDEO

Nova 05.03.2022
Novinarska ekipa britanskog "Skaj Njuza" napadnuta je na putu ka gradu Buči, koji se nalazi u blizini Kijeva, a u kome je prethodnih dana ukrajinska vojska uništila ruski konvoj. Iako je Buča od prestonice Kijeva udaljena svega tridesetak kilometara… »
Potresan snimak iz Ukrajine: Ekipa Skaj njuza upala u zasedu, dopisnik ranjen

Potresan snimak iz Ukrajine: Ekipa Skaj njuza upala u zasedu, dopisnik ranjen

N1 Info 05.03.2022
Glavni dopisnik Skaj njuza Stjuart Remzi i njegov tim napadnuti su u ponedeljak u blizini Kijeva. Snimatelj Riči Mokler pogođen je dva puta metkom u pancir, dok je Remzi tom prilikom ranjen, prenosi Skaj njuz. Ekipa britanske televizije uspela je da se… »
Snimatelj pogođen dva puta metkom Ranjen i novinar britanske televizije u blizini Kijeva uznemirujući video

Snimatelj pogođen dva puta metkom Ranjen i novinar britanske televizije u blizini Kijeva uznemirujući video

Kurir 05.03.2022
Glavni dopisnik Skaj njuza Stjuart Remzi i njegov tim napadnuti su u ponedeljak u blizini Kijeva. Snimatelj Riči Mokler pogođen je dva puta metkom u pancir, dok je Remzi ranjen, prenosi Skaj njuz. This is absolutely terrifying - Stuart Ramsay and his… »
Snimatelj pogođen dva puta metkom: Ranjen i novinar britanske televizije u blizini Kijeva (uznemirujući snimak)

Snimatelj pogođen dva puta metkom: Ranjen i novinar britanske televizije u blizini Kijeva (uznemirujući snimak)

Blic 05.03.2022
Glavni dopisnik Skaj njuza Stjuart Remzi i njegov tim napadnuti su u ponedeljak u blizini Kijeva. Snimatelj Riči Mokler pogođen je dva puta metkom u pancir, dok je Remzi tom prilikom ranjen, piše Skaj njuz. Ekipa britanske televizije uspela je da se… »

Vesti dana »