Povezane vesti

Tepić: Nema saradnje sa partijama koje su deo režima

Tepić: Nema saradnje sa partijama koje su deo režima

Euronews 05.03.2022
Nakon izbora nije moguća bilo kakva saradnja sa liderima bošnjačkih partija koje su deo režima ili u koaliciji sa SNS, poručila je danas u Novom Pazaru nosilac liste "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Marinika Tepić. "Naš stav je da nema saradnje sa… »
Tepić: Nema saradnje sa strankama koje su deo režima

Tepić: Nema saradnje sa strankama koje su deo režima

Nova 05.03.2022
Nosilac liste “Ujedinjeni za pobedu Srbije” Marinika Tepić poručila je danas u Novom Pazaru da nakon izbora nije moguća bilo kakva saradnja sa liderima bošnjačkih partija koje su deo režima, ili u koaliciji sa SNS-om. “Svi oni koji su u… »
Marinika Tepić u Novom Pazaru: Nema koalicije sa strankama bliskim SNS-u

Marinika Tepić u Novom Pazaru: Nema koalicije sa strankama bliskim SNS-u

Sandžak press 05.03.2022
Predstavlajući izborni program liste “Ujedinjeni za pobedu Srbije”, njen nosilac Marinika Tepić u izjavi za medije istakla da će se na ovim izborima glasati za ili protiv Aleksandra Vučića. “Korupcija je do te mjere, ne samo do nosa nego i… »
Tepić: Nema saradnje sa Ljajićem, Ugljaninom i Zukorlićem; vreme je za promene iz korena

Tepić: Nema saradnje sa Ljajićem, Ugljaninom i Zukorlićem; vreme je za promene iz korena

Novi magazin 05.03.2022
Nosilac liste "Ujedinjeni za pobedu Srbije" Marinika Tepić poručila je danas u Novom Pazaru da nakon izbora nije moguća bilo kakva saradnja sa liderima bošnjačkih partija Rasimom Ljajićem, Sulejmanom Ugljaninom i Usameom Zukorlićem. "Koliko ja znam… »
Tepić: Nema saradnje sa Ljajićem, Ugljaninom i Zukorlićem

Tepić: Nema saradnje sa Ljajićem, Ugljaninom i Zukorlićem

Radio sto plus 05.03.2022
“Koliko ja znam oni su u direktnoj saradnji sa Srpskom naprednom strankom, a s obzirom da je naš stav da nema koaliranja sa SNS-om i strankama režima, onda nema saradnje ni sa njima, ni na koji način, ni direktno, ni indirektno”, kazala je Tepić… »

Vesti dana »