Povezane vesti
Radulović: Ako dođemo na vlast reformisaćemo državnu upravu
Novi magazin 05.03.2022
Nosilac liste koalicije "Suverenisti" na parlamentarnim izborima Saša Radulović izjavio je danas da će ta koalicija, ako dođe na vlast, reformisati državnu upravu koristeći "blokčejn tehnologiju". Ta tehnologija bazira se na bazama podataka koje koriste… »
Radulović: Ako dodjemo na vlast reformisaćemo državnu upravu
Beta video 05.03.2022
BEOGRAD - Nosilac liste koalicije ``Suverenisti`` na parlamentarnim izborima Saša Radulović izjavio je danas da će ta koalicija, ako dodje na vlast, reformisati državnu upravu koristeći ``blokčejn tehnologiju``. Ta tehnologija bazira se na bazama… »
Radulović: Reformisaćemo državnu upravu blokčejn tehnologijom
Nova 05.03.2022
Nosilac liste koalicije "Suverenisti" na parlamentarnim izborima Saša Radulović izjavio je da će ta koalicija, ako dođe na vlast, reformisati državnu upravu koristeći "blokčejn tehnologiju". Ta tehnologija bazira se na bazama podataka koje koriste… »
Vesti dana »

Ajzenhamer: Netanjahu pokušava da se "opere od neuspeha", veruje da će se genocid zaboraviti
N1 Info pre 37 minutajoš 59 povezanih

Brnabić: Veliki deo opozicije na sednici skupštine, to pokazuje smirivanje tenzija
Euronews pre 2 satajoš 67 povezanih

Preminuo je Halid Bešlić: Pesme su mu evergrin, a ovako je moćnim glasom otpevao Queen
City magazine pre 6 satijoš 20 povezanih

Američke sankcije kompaniji NIS stupiće na snagu 9. oktobra u šest ujutru
Biznis.rs pre 6 satijoš 26 povezanih