Povezane vesti

Ujedinjeni predali kandidaturu Ponoša za predsednika Srbije

Ujedinjeni predali kandidaturu Ponoša za predsednika Srbije

Top press 05.03.2022
Koalicija „Ujedinjeni za pobedu Srbije“ predala je danas Republičkoj izbornoj komisiji (RIK) kandidaturu Zdravka Ponoša za predsednika Srbije. Ta koalicija je druga među strankama i koalicijama koja je predala listu za izbore za predsednika Srbije… »
Delić (NADA): Podržao sam Jovanovića siguran da nikada neće izdati nacionalne interese Srbije

Delić (NADA): Podržao sam Jovanovića siguran da nikada neće izdati nacionalne interese Srbije

Beta video 05.03.2022
BEOGRAD – “Podržao sam kandidaturu dr Miloša Jovanovića za predsednika Srbije zbog toga što je on dosledan u svom patriotizmu i što sam siguran da on ni pod kojim uslovima neće izdati nacionalne interese Srbije”, rekao je general Božidar… »
Koalicija Nada predala kandidaturu Miloša Jovanovića za predsednika Srbije(VIDEO)

Koalicija Nada predala kandidaturu Miloša Jovanovića za predsednika Srbije(VIDEO)

Radio sto plus 05.03.2022
Predsednik Pokreta obnove kraljevine Srbije (POKS) Vojislav Mihailović izjavio je da je POKS podržao Jovanovića zato što je on obećao da će otvoriti pitanje promene državnog uredjenja Srbije. „Sigurno je potrebno vreme i edukacija da se narod… »
Koalicija NADA predala kandidaturu Miloša Jovanovića za predsednika Srbije

Koalicija NADA predala kandidaturu Miloša Jovanovića za predsednika Srbije

Glas Zapadne Srbije 05.03.2022
Srpska koalicija NADA, koju čine POKS, DSS i 25 udruženja građana, predala je danas Republičkoj izbornoj komisiji (RIK) kandidaturu Miloša Jovanovića za predsednika Srbije. Koalicija NADA je prva među strankama i koalicijama koja je predala listu… »

Vesti dana »