Povezane vesti

Predsednik Vučić otkrio: Makron rekao da Ukrajina neće u EU pre Srbije (video)

Predsednik Vučić otkrio: Makron rekao da Ukrajina neće u EU pre Srbije (video)

Kurir 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u "Usijanju" otkrio da je francuski predsednik Emanuel Makron rekao da ni Ukrajina ni bilo ko drugi biti primljen u EU pre Srbije. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)… »
Vučić razgovarao sa Makronom i Erdoganom: Teme su bile situacija u Ukrajini i bilateralni odnosi

Vučić razgovarao sa Makronom i Erdoganom: Teme su bile situacija u Ukrajini i bilateralni odnosi

Blic 05.03.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić na svom instragram profilu objavio je da je danas razgovarao telefonom sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom. "Razgovarao sam danas telefonom sa Emanuelom Makronom o situaciji u Ukrajini, bilateralnim… »
Predsednik Srbije Razgovarao s Makronom: Pričali o situaciji u Ukrajini, i posebno ekonomskoj saradnji Srbije i Francuske

Predsednik Srbije Razgovarao s Makronom: Pričali o situaciji u Ukrajini, i posebno ekonomskoj saradnji Srbije i Francuske

Kurir 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas s francuskim kolegom Emanuelom Makronom. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) - Razgovarao sam danas telefon sa Emanuelom Makronom o situaciji u… »
Vučić razgovarao sa Makronom o Ukrajini i ekonomskoj situaciji

Vučić razgovarao sa Makronom o Ukrajini i ekonomskoj situaciji

Nova 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas telefonom sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom o situaciji u Ukrajini i drugim pitanjima, posebno ekonomskoj saradnji. „Razgovarao sam danas telefonom sa Emanuelom Makronom o situaciji u… »
Vučić razgovarao sa Erdoganom: Postignut dogovor dva predsednika

Vučić razgovarao sa Erdoganom: Postignut dogovor dva predsednika

Večernje novosti 05.03.2022
Foto: EPA – Razgovarali smo o bilateralnim odnosima Srbije i Turske i konstatovali da ekonomska saradnja, posebno u oblasti infrastrukture, dobro napreduje. Dogovorili smo i održavanje Visokog saveta za saradnju sledeće sedmice, s obzirom na to da taj… »

Vesti dana »