Povezane vesti

Grme koliko su savršeno usklađeni! Jovan i Dragana oduševili elegancijom, grin rum puca od veselih boja, voditelji pokidali!

Grme koliko su savršeno usklađeni! Jovan i Dragana oduševili elegancijom, grin rum puca od veselih boja, voditelji pokidali!

Kurir 05.03.2022
Voditelji na glavnoj sceni festivala "Pesma za Evroviziju '22.", Jovan Radomir i Dragana Kosjerina su oduševili publiku svojom elegancijom i savršenom usklađenošću. Ona je u prelepoj svetlucavoj haljini, a on u belom sakou i sa leptir mašnom… »
Ponudili su mi mesto u žiriju, ali sam odbio! On se pojavio na finalu izbora za pesmu Evrovizije i šokirao izjavom! (video)

Ponudili su mi mesto u žiriju, ali sam odbio! On se pojavio na finalu izbora za pesmu Evrovizije i šokirao izjavom! (video)

Kurir 05.03.2022
Veliko finale festivala " Pesma za Evroviziju" je u toku, a veliki broj poznatih ličnosti koji se ne takmiče došli su da podrže svoje kolege, a među njima su Knez i Sergej Ćerković. Knez je ovom prilikom otkrio da mu je ponuđeno mesto u stručnom… »
Lena Kovačević oduševila sve u glamuroznoj toaleti! Svi se pitali šta će ona u finalu, a ovo je razlog! (foto)

Lena Kovačević oduševila sve u glamuroznoj toaleti! Svi se pitali šta će ona u finalu, a ovo je razlog! (foto)

Kurir 05.03.2022
Srbija će izabrati svog predstavnika za Evroviziju večeras, ali među takmičarima, videlo se i jedno dobro poznato lice - Lena Kovačević, koja nije na spisku učesnika. Ona je oduševila sve prisutne svojom toaletom koja je ostavljala bez daha, pink… »
Jedna od najlepših pevačica na finalnoj večeri: Svi gledaju Lenu u pink haljini, a evo koji je razlog njenog dolaska!

Jedna od najlepših pevačica na finalnoj večeri: Svi gledaju Lenu u pink haljini, a evo koji je razlog njenog dolaska!

Mondo 05.03.2022
Lena Kovačević privukla je sve poglede. Lena Kovačević privukla je sve poglede. Večeras je finalno veče "Pesme za Evroviziju 22", na kojem će Srbija izabrati ovogodišnjeg predstavnika i poslati ga pravo u Italiju, u Torino, gde se ove godine… »

Vesti dana »