Povezane vesti

Vučić o izbornoj listi SNS: Neki sadašnji ministri to posle izbora više neće biti, ja neću biti predsednik SNS

Vučić o izbornoj listi SNS: Neki sadašnji ministri to posle izbora više neće biti, ja neću biti predsednik SNS

Večernje novosti 06.03.2022
Foto printskrin Kurir TV -Aktuelnih ministara nema na listi jer neki više neće biti ministri, a neki neće biti u izrvšnoj vlasti. Ja neću biti na čelu stranke, morate da pravite promene, da dovodite novu krv, svi pričamo o mladima. Ima 4 ili 5… »
Vučić: Sutra će se znati ko će biti kanidat SNS za predsednika Srbije

Vučić: Sutra će se znati ko će biti kanidat SNS za predsednika Srbije

Danas 05.03.2022
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da će ime kandidata za predsednika republike na predstojećim izborima biti saopšteno sutra, nakon sednice Predsedništva SNS-a. Vučić je tokom gostovanja na… »
Vučić: Ljudi ne treba da paniče, imamo svega i više nego dovoljno

Vučić: Ljudi ne treba da paniče, imamo svega i više nego dovoljno

Danas 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da niko ne treba da brine za snabdevenost prehrambenim proizvodima, i da će sukob u Ukrajini izazvati nestašice, kao i da „ljudi ne treba da paniče jer imamo svega“. Vučić je za televiziju… »
Vučić o gužvama na pumpama: "To traje 48 sati i onda ljudi prestanu da brinu, ne bi trebalo da paniče jer imamo svega"

Vučić o gužvama na pumpama: "To traje 48 sati i onda ljudi prestanu da brinu, ne bi trebalo da paniče jer imamo svega"

Blic 05.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govori o dešavanjima u Ukrajini i posledicama po Srbiju, koje, kako je rekao, već trpi naša zemlja, zbog invazije Rusije na ovu evropsku zemlju. - Ne možemo da uvezemo ništa što je iz Rusije i to će dodatno… »
Vučić: Mađarska je zabranila izvoz pšenice, Srbija će delimično pratiti potez Budimpešte

Vučić: Mađarska je zabranila izvoz pšenice, Srbija će delimično pratiti potez Budimpešte

Večernje novosti 05.03.2022
Foto printskrin Kurir TV On je na KurirTv izjavio: Kada je reč o pšenici, Mađarska je donela odluku o zabrani izvoza, a da će Srbija delimično doneti takvu odluku naredne nedelje. BONUS VIDEO - "NOVOSTI" OTKRIVAJU: BIA I MUP raskrinkali pozadinu… »
Vućić o razgovoru sa makronom: Srbija će čuvati mir, potreban nam je ekonomski napredak

Vućić o razgovoru sa makronom: Srbija će čuvati mir, potreban nam je ekonomski napredak

Večernje novosti 05.03.2022
Foto: Printskrin/Kurir TV BONUS VIDEO - "NOVOSTI" OTKRIVAJU: BIA I MUP raskrinkali pozadinu učestalih havarija u sistemu EPS… »
Vučić o prozivkama đilasa: To je politički očaj

Vučić o prozivkama đilasa: To je politički očaj

Večernje novosti 05.03.2022
Foto: Printscreen/Pink Samo oni žive u devedesetima, ne mogu da se pomere, ne vide šta se promenilo, pruge, puteve, vojsku, Beograd na vodi, bolnice, ništa. Sad predlažu da se ukinu zdravstveni doprinosi.… »
Vučić o kandidaturi za predsednika: Srbija mi je važnija od bilo kakvih izbora

Vučić o kandidaturi za predsednika: Srbija mi je važnija od bilo kakvih izbora

Večernje novosti 05.03.2022
Foto: Printskrin O svojoj kandidaturi na predstojećim izborima Vučić je rekao: - Videćemo sutra kako će stvari da izgledaju, sačekaćemo sednicu Predsedništva Srpske napredne stranke. Ne mogu da govorim na takav način jer sam se bavio važnijim… »
Vučić o pohvalama ponoša: Mislim da je to fer, vojska je danas u boljem stanju

Vučić o pohvalama ponoša: Mislim da je to fer, vojska je danas u boljem stanju

Večernje novosti 05.03.2022
Foto: Printskrin/Kurir TV Predsednik kaže da je zadovoljan što je predsednički kandidat Zdravko Ponoš pohvalio to što je vojska danas snažnija. - Mislim da je to fer. Važno je i korektno reći da je vojska danas u boljem stanju. Ja još nisam… »

Vesti dana »