Povezane vesti

Dečak iz Ukrajine u Slovačku stigao sam, na ruci imao ispisan broj telefona

Dečak iz Ukrajine u Slovačku stigao sam, na ruci imao ispisan broj telefona

Euronews 06.03.2022
Slovačka policija objavila je fotografije jedanaestogodišnjeg dečaka koji je došao na slovačku granicu iz Zaporožja, grada u kojem je u petak pogođena nuklearna elektrana. Dečak je pobegao samo s kesom i brojem mobilnog zapisanim na ruci. Uz to je… »
Dečak (11) sam bežao iz Ukrajine, roditelji morali da ostanu: Kod sebe imao kesu i broj telefona ispisan na ruci! (foto)

Dečak (11) sam bežao iz Ukrajine, roditelji morali da ostanu: Kod sebe imao kesu i broj telefona ispisan na ruci! (foto)

Mondo 06.03.2022
Policija u Slovačkoj objavila je priču o dečačiću iz Zaporožja, koji je bežeći od rata sam stigao u ovu zemlju. Policija u Slovačkoj objavila je priču o dečačiću iz Zaporožja, koji je bežeći od rata sam stigao u ovu zemlju. Kako je… »
Slovačka policija: Dečak stigao sam, imao je samo ispisan broj telefona na ruci

Slovačka policija: Dečak stigao sam, imao je samo ispisan broj telefona na ruci

N1 Info 06.03.2022
Slovačka policija objavila je na svom Fejsbuku priču o 11-godišnjaku iz Zaporožja, koji je, u begu od rata, u Slovačku preko granice stigao bez ikakve pratnje. „S jednom plastičnom kesom, pasošem i ispisanim brojem telefona na ruci došao je… »
Pobegao pred ratom: Dečak stigao sam, sa plastičnom kesom i pasošem, imao je samo ispisan broj telefona na ruci

Pobegao pred ratom: Dečak stigao sam, sa plastičnom kesom i pasošem, imao je samo ispisan broj telefona na ruci

Kurir 06.03.2022
Slovačka policija objavila je na svom Fejsbuku priču o 11-godišnjaku iz Zaporožja, koji je, u begu od rata, u Slovačku preko granice stigao bez ikakve pratnje. "S jednom plastičnom kesom, pasošem i ispisanim brojem telefona na ruci došao je… »

Vesti dana »