Povezane vesti
U Srbiji još 32 osobe umrle od korona virusa, novoinficiranih 1.641
Sandžak haber 06.03.2022
BEOGRAD – U protekla 24 sata u Srbiji 32 osobe umrle su od infekcije korona virusa, a zaraza je potvrdjena kod 1.641 osobe. Kako se navodi na sajtu covid19.rs, u tom periodu je testirano 8.443 osobe. Hospotalizovano je 1.845 osoba od kojih su 94 na… »
U Srbiji pre dve godine prvi slučaj korona virusa
RTV Novi Pazar 06.03.2022
U Srbiji je pre tačno dve godine, 6. marta 2020, zvanično registrovan prvi slučaj korona virusa, čija pandemija i dalje traje- U Srbiji je od tada zvanično potvrđeno 1.923.977 slučajeva kovida-19, a testirane su 8.825.623 osobe. Od posledica… »
Baka od 100 godina pobedila koronu: Puštena kući iz Kovid bolnice u Batajnici
Blic 06.03.2022
Iz Kovid bolnice Batajnica, u petak je na kućno lečenje puštena baka od 100 godina. Kako je za "Politiku" izjavila direktorka te ustanove prof. dr Tatjana Adžić Vukičević, radi se o Milici Protić iz Beograda. Profesor dr Adžić Vukičević… »
Dve godine borbe sa kovidom
Subotica.com 06.03.2022
Pre tačno dve godine, 6. marta, tek što je zazorilo odjeknula je vest – u Opštoj bolnici u Subotici potvrđen je prvi slučaj infekcije virusom kovid 19. Bila je to vest koju smo primili u neverici ali od koje nas je sve prožela jeza, jer nismo… »
Vesti dana »
Oglasio se advokat Gorana Vesića: Nije napuštao Srbiju i vratio je diplomatski pasoš
Kurir pre 3 satajoš 19 povezanih
Umešao se državni vrh Srbije: Božidar Maljković povukao kandidaturu za predsednika Olimpijskog komiteta
Danas pre 5 satijoš 6 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB Tramp nastavlja, ne obazirući se na kritike: Izrael nakon završetka borbi treba da preda Gazu SAD
RTV pre 37 minutajoš 45 povezanih
Optužni predlog protiv troje osumnjičenih za napad ispred FDU, protiv dvoje odbačene krivične prijave
Danas pre 5 satijoš 19 povezanih