Povezane vesti

"Samo troje ljudi sa estrade sam Pozvao na svadbu": Aca Lukas se obratio zvanicama, a tek kad čujete šta je rekao za ostale…

"Samo troje ljudi sa estrade sam Pozvao na svadbu": Aca Lukas se obratio zvanicama, a tek kad čujete šta je rekao za ostale…

Blic 06.03.2022
Pevač Aca Lukas oženio je starijeg sina Lazara Vuksanovića, koji je svojoj izabranici Ani izgovorio sudbonosno "da". Slavlje se nastavilo u jednom prestoničkom restoranu, a od poznatih se pojavio Saša Matić sa suprugom. Lukas se u jednom momentu… »
Lukas kitio harmonikaše, samo na jednu pesmu dao 1.000 €! Na svadbu pozvao samo troje kolega - "Za ostale me boli uvo"

Lukas kitio harmonikaše, samo na jednu pesmu dao 1.000 €! Na svadbu pozvao samo troje kolega - "Za ostale me boli uvo"

Mondo 06.03.2022
Aca Lukas oženio je najstarijeg sina Lazara, a svadba je organizovana u jednom beogradskom restoranu. Aca Lukas oženio je najstarijeg sina Lazara, a svadba je organizovana u jednom beogradskom restoranu. Lazar Vuksanović, oženio je trudnu izabranicu… »
(Video) Aca Lukas sve vreme grlio sina i snaju: - Lazaru gurnuo pare, a njegova reakcija neprocenjiva: Detalji sa svadbe o…

(Video) Aca Lukas sve vreme grlio sina i snaju: - Lazaru gurnuo pare, a njegova reakcija neprocenjiva: Detalji sa svadbe o…

Blic 06.03.2022
Folk pevač Aca Lukas otpevao je pesmu za prvi ples svom sinu Lazaru i njegovoj izabranici Ani, koja je nakon venčanja uzela prezime Vuksanović. Naime, on je sa pevačicom izveo numeru "Ima li nade za nas", a prizor je mnogima naterao suze na oči… »
Saznajemo! Ovoliki broj glasova se desio prvi put u istoriji "Beovizije", a jedna stvar je neverovatna: Žiri i publika su se…

Saznajemo! Ovoliki broj glasova se desio prvi put u istoriji "Beovizije", a jedna stvar je neverovatna: Žiri i publika su se…

Blic 06.03.2022
Moglo bi se reći da prethodnih godina nije vladalo ogromno interesovanje za izbor za pesmu Evrovizije kao što je to bilo sinoć. Finale je zavšreno, a Srbija je odlučila da je u Italiji predstavlja - Konstrakta i pesma "In Corpore Sano". Prema… »
Da sam prao noge na sceni možda bih pobedio! Lukas žestoko opleo po predstavnici Srbije za Pesmu Evrovizije

Da sam prao noge na sceni možda bih pobedio! Lukas žestoko opleo po predstavnici Srbije za Pesmu Evrovizije

Mondo 06.03.2022
Oglasio se prvi put nakon izbora Pesme za Evroviziju. Oglasio se prvi put nakon izbora Pesme za Evroviziju. Aca Lukas oženio je najstarijeg sina Lazara Vuksanoviać, a gala slavlje upriličeno je u jednom beogradskom restoranu. Lukas je otkrio da je na… »
Aca Lukas o kolegama sa estrade: Pozvao sam samo troje ljudi, za ostale me boli uvo

Aca Lukas o kolegama sa estrade: Pozvao sam samo troje ljudi, za ostale me boli uvo

Večernje novosti 06.03.2022
Foto: Novosti Međutim, pevač je pred svim zvanicama otkrio i koga je to sa estrade pozvao na sinovljevu svadbu. Kako je istakao, on je želeo samo troje ljudi. - Pozvao sam samo troje ljudi. Došao je moj Sale (Saša Matić). Ceca će doći, malo kasni… »
(Video) Lete evri na sve strane: Lukas ženi sina, a evo kako čašćava: 500 evra za pevačiću, 500 evra za sina, pa opet u…

(Video) Lete evri na sve strane: Lukas ženi sina, a evo kako čašćava: 500 evra za pevačiću, 500 evra za sina, pa opet u…

Blic 06.03.2022
Lazar Vuksanović, sin Ace Lukasa izgovorio je sudbonosno "da" svojoj izabranici Ani Stajić, a nešto posle 14 časova, mladenci i svatovi stigli su u luksuznu salu gde će se održati svadbeno veselje. Od samog početka na slavlju je bilo veselo, a… »
Lukas oženio sina! Luda žurka na svadbi: Lukas kitio svirače evrima, zapevao na glas, pridružio mu se Saša Matić! (kurir…

Lukas oženio sina! Luda žurka na svadbi: Lukas kitio svirače evrima, zapevao na glas, pridružio mu se Saša Matić! (kurir…

Kurir 06.03.2022
Folk zvezda Aca Lukas danas u jednom beogradskom restoranu pravi veliko svadbeno veselje za svog najstarijeg sina Lazara kog je danas oženio. Aca Lukas uživa na svadbi svog naslednika, a dobar provod je i te kako zagarantovan i na dalje. 01:32 Saša… »
Lukas samo za jednu pesmu dao 1.000 €! Ovo ga je pogodilo U srce, novčanice pršte na sve strane, a oktili i njega sa 500…

Lukas samo za jednu pesmu dao 1.000 €! Ovo ga je pogodilo U srce, novčanice pršte na sve strane, a oktili i njega sa 500…

Kurir 06.03.2022
Aca Lukas otpevao je sinu Lazaru i njegovoj izabranici Ani prvi ples, a potom je zapevao i svoj veliki hit "Voliš li me". Nakon toga je nastavio da se veseli, a kada je pevačica zapevala pesmu Šemse Suljaković "Pristajem na sve", Lukas je dao bakšiš… »
(Video) Čist luksuz! Biseri, perje, cveće u beloj boji Bajkovito venčanje sina Ace Lukasa, ovde se održava gala proslava

(Video) Čist luksuz! Biseri, perje, cveće u beloj boji Bajkovito venčanje sina Ace Lukasa, ovde se održava gala proslava

Blic 06.03.2022
Lazar Vuksanović, sin Ace Lukasa izgovorio je sudbonosno "da" svojoj izabranici Ani Stajić, a nešto posle 14 časova, mladenci i svatovi stigli su u luksuznu salu gde će se održati svadbeno veselje. Na ulazu u salu stajala je tabla na kojoj piše… »
Lukas otkrio kako mu se sviđa snajka! Neću im pevati i držati koncert na venčanju, a evo šta je rekao o poklonu!

Lukas otkrio kako mu se sviđa snajka! Neću im pevati i držati koncert na venčanju, a evo šta je rekao o poklonu!

Kurir 06.03.2022
Folker Aca Lukas oženio je najstarijeg sina Lazara, a proslava je u jednom beogradskom restoranu.Lukas je dao i prvu izjavu nakon crkvenog venčanja, pa nije krio koliko je srećan. - Nema srećnijeg dana. Zadovoljan sam snajkom. Šta ima da ga… »
Aca Lukas o svadbi sina: Jedva čekam da budem deda

Aca Lukas o svadbi sina: Jedva čekam da budem deda

Večernje novosti 06.03.2022
Foto: Printskrin Sledi velika svadbena fešta, kojoj je prethodilo crkveno venčanje na Karaburmi, a Lukas je podelio svoje prve impresije. Foto: Фото: ATA images POGLEDAJ GALERIJU - Iskreno, dugo je pevao pop, zabolela me je kičma, ali dobro (smeh)… »
Da sam prao noge na bini možda bih i ja pobedio! Lukas opleo po Konstrakti, prva izjava posle Pesme za Evroviziju 22!

Da sam prao noge na bini možda bih i ja pobedio! Lukas opleo po Konstrakti, prva izjava posle Pesme za Evroviziju 22!

Kurir 06.03.2022
Aca Lukas nakon venčanja sina Lazara dao je prvu izjavu o sinoćnjem učešću na Pesmi za Evroviziju. Kako je rekao pobednička pesma “In corpore sano” mu se nije naročito dopala. – Otišla grupa Konstrukcija, ne sviđa mi se pesma, da sam ja… »
Šta ja ima njega da savetujem? Tri puta sam se ženio! Prva izjava Ace Lukasa nakon ženidbe sina, evo šta misli o snajki!

Šta ja ima njega da savetujem? Tri puta sam se ženio! Prva izjava Ace Lukasa nakon ženidbe sina, evo šta misli o snajki!

Mondo 06.03.2022
Aca Lukas se obratio medijima nakon što je oženio sina. Aca Lukas se obratio medijima nakon što je oženio sina. Lazar Vuksanović, najstariji sin Ace Lukasa, oženio je svoju trudnu izabranicu Anu, a ceremonija venčanja obavljena je u jednoj crkvi na… »
Ovo je lukasova bivša žena: Ceca se nikada ne pojavljuje u javnosti, a sada progovorila o snajki:"Ja imam već unučiće, ali…

Ovo je lukasova bivša žena: Ceca se nikada ne pojavljuje u javnosti, a sada progovorila o snajki:"Ja imam već unučiće, ali…

Blic 06.03.2022
Prva supruga folkera Ace Lukasa, Ceca Vuksanović među prvima je došla na venčanje svog naslednika, a tom prilikom je i prokomentarisala snajku Anu. - Diva je, divna - rekla je kratko Ceca, a onda smo je upitali da li jedva čeka unučiće: "Ja imam… »
Prva izjava ace lukasa nakon što je oženio sina! Folker otkrio da li je zadovoljan snajkom, a evo da li je savetovao Lazara!

Prva izjava ace lukasa nakon što je oženio sina! Folker otkrio da li je zadovoljan snajkom, a evo da li je savetovao Lazara!

Kurir 06.03.2022
Folker Aca Lukas je danas oženio najstarijeg sina Lazara, a proslava je u jednom beogradskom restoranu. Lukas je dao i prvu izjavu nakon crkvenog venčanja, pa nije krio koliko je srećan. "Ženim sina, naravno da je to srećan dan. Super sam zadovoljan… »
(Video) "da sam prao noge na bini možda bih pobedio": Prva Lukasova izjava nakon Beovizije 2022, proziva Konstraktu: "Bilo je…

(Video) "da sam prao noge na bini možda bih pobedio": Prva Lukasova izjava nakon Beovizije 2022, proziva Konstraktu: "Bilo je…

Blic 06.03.2022
Sinoć je održano finale takmičenja "Pesma za Evroviziju", na kojem je Srbija odlučila ko je predstavlja u Italiji - Konstrakta i pesma "In Corpore Sano", a pevač Aca Lukas je osvojio 5. mesto sa pesmom "Oskar". Aca Lukas je, ovim povodom, prvi put… »
(Video) Folker zakasnio na crkveno venčanje sina: Aca Lukas došao sa trubačima, kitio ih novčanicama, a onda utišavao

(Video) Folker zakasnio na crkveno venčanje sina: Aca Lukas došao sa trubačima, kitio ih novčanicama, a onda utišavao

Blic 06.03.2022
Folker Aca Lukas zakasnio je na crkveno venčanje sina Lazara Vuksanovića i njegove trudne izabranice Ane. Lukas je, naime, stigao ispred crkve na Karaburmi u pratnji trubača, koje je kitio novčanicama, nakon što su mladenci i gosti ušli u crkvu… »
(Video) Dan nakon beovizije 2022 Aca Lukas slavi: Evo kako kiti trubače parama na svadbi svog sina Lazara

(Video) Dan nakon beovizije 2022 Aca Lukas slavi: Evo kako kiti trubače parama na svadbi svog sina Lazara

Blic 06.03.2022
Sinoć je održano finale takmičenja "Pesma za Evroviziju", na kojem je Srbija odlučila ko je predstavlja u Italiji - Konstrakta i pesma "In Corpore Sano", a pevač Aca Lukas je osvojio 5. mesto sa pesmom "Oskar". Aca Lukas, nakon osvojenog petog mesta… »
(Video) Svadba sina Ace Lukasa: Mladenci stigli u crkvu, a tu je i folkerova prva žena Ceca, Lazar otkrio: "Ne znam da li će…

(Video) Svadba sina Ace Lukasa: Mladenci stigli u crkvu, a tu je i folkerova prva žena Ceca, Lazar otkrio: "Ne znam da li će…

Blic 06.03.2022
Sin folkera Ace Lukasa, Lazar Vuksanović danas će se oženiti izabranicom Anom koja je u drugom stanju. Njih dvoje će se venčati u crkvi na Karaburmi, a najbliži su se već okupili kako bi prisustvovali ceremoniji. Među prvima je stigla i prva… »
Ovo je prva lukasova žena! Ceca se nikada ne pojavljuje u javnosti, a sada blista na venčanju sina Lazara, ne skida osmeh s…

Ovo je prva lukasova žena! Ceca se nikada ne pojavljuje u javnosti, a sada blista na venčanju sina Lazara, ne skida osmeh s…

Kurir 06.03.2022
Lazar Vuksanović, sin folk pevač Ace Lukasa izgovoriće sudbonosno da svojoj izabranici Ani. Njih dvoje će se venčati u crkvi na Karaburmi u prisustvu najbližih, a na venčanje prva je stigla Lazareva majka, Ceca Vuksanović. Ona je sve vreme… »
Lukas nakon poraza na festivalu, danas diže čašu na svadbi starijeg sina

Lukas nakon poraza na festivalu, danas diže čašu na svadbi starijeg sina

Nova 06.03.2022
Pre dvadesetak minuta svatovi su se okupili ispred Crkve Sabora Srpskih Svetitelja gde će se danas venčati sin folkera Ace Lukasa, Lazar Vuksanović, kojeg je dobio u braku sa prvom suprugom Cecom. Folker Aca Lukas, koji je sinoć ispao iz finala… »
Ovo je lukasova prva supruga! Ceca se nikad ne pojavljuje u javnosti, a sa pevačem sada ženi najstarijeg sina! (foto)

Ovo je lukasova prva supruga! Ceca se nikad ne pojavljuje u javnosti, a sa pevačem sada ženi najstarijeg sina! (foto)

Mondo 06.03.2022
Aca Lukas sa prvom ženom Cecom ženi sina Lazara. Aca Lukas sa prvom ženom Cecom ženi sina Lazara. Lazar Vuksanović, sin pevača Ace Lukasa, danas staje na "ludi kamen", a ceremonija venčanja uveliko je u toku. Mladoženja je najpre na svom… »
Ekskluzivno! Ovako izgleda crkveno venčanje lukasovog sina: Mladenci se zakleli na večnu ljubav pred Bogom! (Kurir TV)

Ekskluzivno! Ovako izgleda crkveno venčanje lukasovog sina: Mladenci se zakleli na večnu ljubav pred Bogom! (Kurir TV)

Kurir 06.03.2022
Lazar Vuksanović, sin folkera Ace Lukasa i njegove bivše supruge Svetlane Cece Vuksanović izgovorio je sudbonosno "da" svojoj izabranici Ani. Mlada je blistala u venčanici, a ekipa Kurir je zabeležila najemotivnije snimke iz crkve. Njih dvoje su se… »
Lukas rasplakao sina! Najemotivniji trenutak na venčanju - zajedno otišli po mladu, a o pevačevom potezu pričaju svi!

Lukas rasplakao sina! Najemotivniji trenutak na venčanju - zajedno otišli po mladu, a o pevačevom potezu pričaju svi!

Mondo 06.03.2022
Aca Lukas ne krije radost zbog venčanja svog prvog sina. Aca Lukas ne krije radost zbog venčanja svog prvog sina. Lazar Vuksanović, najstariji sin Ace Lukasa, venčaće se danas sa svojom trudnom izabranicom Anom, a o detaljima svadbe pričaju svi… »
Oženio se SIN Ace Lukasa! Lazar i Ana se zarekli na večnu ljubav pred BOGOM, pevač doveo trubače! (FOTO)

Oženio se SIN Ace Lukasa! Lazar i Ana se zarekli na večnu ljubav pred BOGOM, pevač doveo trubače! (FOTO)

Svet & Skandal 06.03.2022
Muzička zvezda Aca Lukas danas ženi naslednika Lazara kojeg je dobio u prvom braku sa Svetlanom Cecom Vuksanović. Mladenci, prijatelji i kolege su se okupili ispred crkve na Karaburmi, gde su se zavetovali na večnu ljubav, a među poslednjima je… »
(Foto) lukasova snajka blista u venčanici: Na glavi veo i luksuzan nakit - folkerov sin ne skida osmeh s lica

(Foto) lukasova snajka blista u venčanici: Na glavi veo i luksuzan nakit - folkerov sin ne skida osmeh s lica

Blic 06.03.2022
Sin folkera Ace Lukasa, Lazar Vuksanović danas će izgovoriti sudbonosno "da" svojoj trudnoj izabranici Ani. Lazar je, naime, odmah objavio fotografiju sa mladom i Ana je blistala. Ona je sa osmehom pozirala u venčanici, a primetno je da na sebi ima veo… »
Lukasov sin krenuo po mladu! Lazar sa buklijom u ruci, trubači ga prate, počelo veselje! (video)

Lukasov sin krenuo po mladu! Lazar sa buklijom u ruci, trubači ga prate, počelo veselje! (video)

Kurir 06.03.2022
Stariji sin Ace Lukasa, Lazar Vuksanović izgovoriće sudbonsno da svojoj izabranici, a na Instagramu je objavio storiju kako kreće po mladu. Naime, on se uslikao sa buklijom, ali i snimio trubače koji ga prate u stopu. Lazar se objavio i fotografiju sa… »
Ovako izgleda snajka Ace Lukasa! Pevač ženi najstarijeg sina, isplivala prva fotka mladenaca! (foto, video)

Ovako izgleda snajka Ace Lukasa! Pevač ženi najstarijeg sina, isplivala prva fotka mladenaca! (foto, video)

Mondo 06.03.2022
Sin Ace Lukasa staje na ludi kamen. Sin Ace Lukasa staje na ludi kamen. Aca Lukas danas ženi svog najstarijeg sina Lazara, a prve slike već su se pojavile na drštvenim mrežama. Lazar je sa svojim pratiocima podelio trenutke u kojima je išao po svoju… »
Lukas rasplakao sina na dan venčanja! Folker otišao po snajku, snažno ju je zagrlio, najemotivniji momenat! (video)

Lukas rasplakao sina na dan venčanja! Folker otišao po snajku, snažno ju je zagrlio, najemotivniji momenat! (video)

Kurir 06.03.2022
Sin folkera Ace Lukasa, Lazar Vuksanović otišao je po svoju izabranicu Anu, a sa njim je bio i otac. Naime, oni su otišli po mladu, a susret mladenaca bio je veoma emotivan. Takođe, u jednom trenutku Lukas je iz sve snage zagrlio mladu što je… »
Prva fotka lukasove snajke u venčanici! Lazar stigao po mladu, ona zablistala u belom, tu su i trubači! (video)

Prva fotka lukasove snajke u venčanici! Lazar stigao po mladu, ona zablistala u belom, tu su i trubači! (video)

Kurir 06.03.2022
Sin Ace Lukasa Lazar Vuksanović otišao je po mladu, a onda je objavio i fotografiju na svom Instagram profilu. Ana je blistala u raskošnoj venčanici, Lazar je nosio naočare, a ona osmeh nije skidala sa lica. Lukasov sin je sa buklijom došao po… »
Aca Lukas ženi najstarijeg sina! Isplivale prve fotke - Lazar sa flašom rakije i trubačima krenuo po mladu! (foto)

Aca Lukas ženi najstarijeg sina! Isplivale prve fotke - Lazar sa flašom rakije i trubačima krenuo po mladu! (foto)

Mondo 06.03.2022
Sin Ace Lukasa, Lazar, danas staje na ludi kamen. Sin Ace Lukasa, Lazar, danas staje na ludi kamen. Aca Lukas ženi svog najstarijeg sina Lazara, a u porodici Vuskanović sve je spremno za veliko slavlje. Par će se na večnu ljubav zakleti pred Bogom u… »
Podržale istog kandidata: Oglasile se Ceca i Dragana Mirković pred finale "Pesme za Evroviziju" (foto)

Podržale istog kandidata: Oglasile se Ceca i Dragana Mirković pred finale "Pesme za Evroviziju" (foto)

Večernje novosti 05.03.2022
Foto: Printskrin/Instagram Jedan od izvođača koji se večeras bore za odlazak u Torino je i folk zvezda Aca Lukas s pesmom "Oskar". Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović se tim povodom oglasila na svom Instagram profilu i podržala javno Lukasa. Naime… »

Vesti dana »