Povezane vesti

Energičnim radom sačuvao slobodnu i snažnu Srbiju: Stefanović podržao kandidaturu Vučića za predsednika Srbije

Energičnim radom sačuvao slobodnu i snažnu Srbiju: Stefanović podržao kandidaturu Vučića za predsednika Srbije

Kurir 06.03.2022
BEOGRAD - Član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović dao je potpis podrške kandidaturi Aleksandra Vučića za predsednika Srbije u opštinskom odboru SNS Savski venac. - Puna podrška Aleksandru Vučiću! Energičnim radom posvećeno je gradio i… »
Vučević na prikupljanju potpisa za Vučićevu kandidaturu

Vučević na prikupljanju potpisa za Vučićevu kandidaturu

Dnevnik 06.03.2022
Ponosan sam što je veliki broj građana došao u Halu 2 Novosadskog sajma da svojim potpisom podrži kandidaturu Aleksandra Vučića za predstojeće predsedničke izbore, napisao je na svom instagram profilu gradonačelnik Miloš Vučević. „U mnoštvu… »
Vučević: Najbolji prepoznaju najbolje, a rad predsednika Vučića teži upravo da od Srbije načini najbolju zemlju za sve…

Vučević: Najbolji prepoznaju najbolje, a rad predsednika Vučića teži upravo da od Srbije načini najbolju zemlju za sve…

Srbija danas 06.03.2022
Najbolji prepoznaju najbolje, rekao je gradonačelnik Novog Sada. Ponosan sam što je veliki broj građana došao u Halu 2 Novosadskog sajma da svojim potpisom podrži kandidaturu Aleksandra Vučića za predstojeće predsedničke izbore, naveo je… »
Vučević: Najbolji prepoznaju najbolje, a rad predsednika Vučića teži upravo da od Srbije načini najbolju zemlju za sve…

Vučević: Najbolji prepoznaju najbolje, a rad predsednika Vučića teži upravo da od Srbije načini najbolju zemlju za sve…

Kurir 06.03.2022
Ponosan sam što je veliki broj građana došao u Halu 2 Novosadskog sajma da svojim potpisom podrži kandidaturu Aleksandra Vučića za predstojeće predsedničke izbore, naveo je potpredsednik SNS Miloš Vučević. View this post on Instagram A post… »

Vesti dana »