Povezane vesti

Đoković nudi finansijsku pomoć Ukrajini, Stahovski objavio prepisku

Đoković nudi finansijsku pomoć Ukrajini, Stahovski objavio prepisku

Vesti online 06.03.2022
Ukrajinski teniser Sergej Stahovski nedavno je istakao da je dobio poruke podrške srpskog tenisera Novaka Đokovića nakon početka ruske vojne operacije u Ukrajini, a sada je objavio prepisku iz koje se vidi da Nole nudi pomoć, a i finansijsku… »
Đoković pokazao kakav je čovek: Stahovski otkrio šta mu je Novak poslao (foto)

Đoković pokazao kakav je čovek: Stahovski otkrio šta mu je Novak poslao (foto)

Večernje novosti 06.03.2022
instagram / stako - Staho, kako si? Da li si na ratištu? Razmišljao sam o tebi. Nadam se da će se situacija smiriti uskoro. Molim te, reci mi koja je najbolja adresa na koju mogu da pošaljem pomoć. Finansijsku ili bilo kakvu drugu - napisao je… »
Novak pisao teniseru na ratištu: Kako mogu da pomognem?

Novak pisao teniseru na ratištu: Kako mogu da pomognem?

Sport klub 06.03.2022
Novak Đoković pružio je podršku i ponudio pomoć nekadašnjem ukrajinskom teniseru Sergeju Stahovskom, koji se priključio vojsci svoje zemlje u borbi protiv Rusije. Stahovski je odlučio da se pridruži vojsci Ukrajine i da brani svoju domovinu od… »
Stahovski uz poruku Đokovića objavio fotografije svog oružja i reči za Putina

Stahovski uz poruku Đokovića objavio fotografije svog oružja i reči za Putina

Nova 06.03.2022
Sergej Stahovski, ukrajinski teniser koji je reket zamenio oružjem, objavio je nove fotografije iz Kijeva. Ukrajinac je objavio prepisku sa Novakom Đokovićem, koji ga je pitao kako je i da li je na terenu koji je ugrožen. „Mislio sam o tebi… Nadam… »
Ukrajinski teniser objavio prepisku sa Đokovićem - Evo šta mu je napisao Novak napisao

Ukrajinski teniser objavio prepisku sa Đokovićem - Evo šta mu je napisao Novak napisao

Sportske.net 06.03.2022
Ukrajinski teniser Sergej Stahovski objavio je konverzaciju sa Novakom Đokovićem iz prethodnih dana u kojem je javnosti prikazao da mu srpski igrač nudi pomoć bilo kog vida. Novak je u poslednje vreme najčešće na meti kritika svetskih medija. Hajka… »
Novak hoće da pošalje novac Ukrajini, teniser iz rata otkrio prepisku s njim

Novak hoće da pošalje novac Ukrajini, teniser iz rata otkrio prepisku s njim

Nova 06.03.2022
Novak Đoković dopisivao se sa Sergejem Stahovskim, bivšim ukrajinskim teniserom koji je na ratištu. Ukrajinac je objavio i prepisku sa Novakom, koji ga je pitao kako je i da li je na terenu koji je ugrožen. „Mislio sam o tebi… Nadam se da će se… »

Vesti dana »