Povezane vesti

Zvezda popravila svoj rekord: U Lajkovcu osvojila 18. Kup

Zvezda popravila svoj rekord: U Lajkovcu osvojila 18. Kup

Sport klub 06.03.2022
Odbojkašice Crvene zvezde osvojile su prvi trofej od 2014. godine. Ekipa Milana Gršića u finalu Kupa Srbije savladala je Železničar iz Lajkovca 3:1 (25:18, 25:14, 18:25, 25:23). Crveno-bele popravile su svoj rekord po broju osvojenih trofeja u… »
Tristan nije igrao, ali dominira na Tviteru, Avramoviću dao novi nadimak! A šta 'Grobari'' poručuju? /TVITOVI/

Tristan nije igrao, ali dominira na Tviteru, Avramoviću dao novi nadimak! A šta 'Grobari'' poručuju? /TVITOVI/

Sportske.net 06.03.2022
Najnovije Partizanovo pojačanje, mladi Tristan Vukčević koji je nedavno došao iz Reala, večeras nije bio među 12 igrača koji su savladali Crvenu zvezdu sa 98:84 u derbiju 21. kola AdmiralBet ABA lige. Ali, svim srcem je bodrio svoje saigrače, a… »
Zvezda popravila svoj rekord: U Lajkovcu osvojila 18. Kup

Zvezda popravila svoj rekord: U Lajkovcu osvojila 18. Kup

N1 Info 06.03.2022
Odbojkašice Crvene zvezde osvojile su prvi trofej od 2014. godine. Ekipa Milana Gršića u finalu Kupa Srbije savladala je Železničar iz Lajkovca 3:1 (25:18, 25:14, 18:25, 25:23). Crveno-bele popravile su svoj rekord po broju osvojenih trofeja u… »
Obradović: Zvezdina odbrana među najboljima u Evroligi, a dali smo im 98 poena

Obradović: Zvezdina odbrana među najboljima u Evroligi, a dali smo im 98 poena

Nova 06.03.2022
Željko Obradović, trener košarkaša Partizana, otkrio je posle pobede nad Crvenom zvezdom (98:84) u okviru 21. kola ABA lige šta je bilo presudno za veliku pobedu njegovih igrača. „Pokušali smo da reagujemo treninzima, kada su se igrači vratili… »
Rekao sam im - moramo opet da igramo finale! Obradović blistao posle pobede: Ja od ujutru do uveče samo na to mislim!

Rekao sam im - moramo opet da igramo finale! Obradović blistao posle pobede: Ja od ujutru do uveče samo na to mislim!

Mondo 06.03.2022
Trener Partizana je morao biti zadovoljan posle pobede svog tima. Trener Partizana je morao biti zadovoljan posle pobede svog tima. Željko Obradović je sa Partizanom izgubio finale kupa, a onda je reagovao! Reakcija je dala plod, pa je tako Partizan… »
Aba liga: Avramović vodio Partizan do pobede protiv Zvezde

Aba liga: Avramović vodio Partizan do pobede protiv Zvezde

Dnevnik 06.03.2022
BEOGRAD: Košarkaši Partizana pobedili su večeras Crvenu zvezdu 98:84 u 21. kolu ABA lige u hali "Aleksandar Nikolić". Izabranici Željka Obradovića došli su do prve pobede nad Zvezdom ove sezone i tako se revanširali za ubedljiv poraz u finalu Kupa… »
Konačno - Partizan je ovo čekao 32 godine: Proslavljeni odbojkaš poveo crno-bele do trofeja u Kupu Srbije!

Konačno - Partizan je ovo čekao 32 godine: Proslavljeni odbojkaš poveo crno-bele do trofeja u Kupu Srbije!

Mondo 06.03.2022
Bojan Janić je stigao do prvog pehara u trenerskoj karijeri. Bojan Janić je stigao do prvog pehara u trenerskoj karijeri. Čekanju je došao kraj! Posle 32 godine, odbojkaši Partizana postali su osvajači nacionalnog kupa i to pošto su u finalu… »
Partizan podigao trofej Kupa posle 32 godine

Partizan podigao trofej Kupa posle 32 godine

Nova 06.03.2022
Odbojkaši Partizana osvojili su Kup Srbije, pobedom u Lajkovcu nad Mladim radnikom u finalu 3:1 (25:17, 23:25, 25:15, 25:22). Crno-beli su do osme titule u Kupu i prve posle 1990. godine došli za sat i 41 minut igre. Tim Bojana Janića je dobrom blok… »

Vesti dana »