Povezane vesti

Avramović se izvinio crveno-belima: Interna šala između Neše Ilića i mene

Avramović se izvinio crveno-belima: Interna šala između Neše Ilića i mene

Sportski žurnal 06.03.2022
Aleksa je objasnio i šta se desilo ispred Zvezdine klupe kada se radovao na provokativan način. Bek Partizana Aleksa Avramović rekao je da je večeras u duelu protiv Crvene zvezde bio posebno motivisan. Partizan je i trećem ovosezonskom derbiju… »
Avramović otkrio - evo zašto je gestikulirao ka klupi Zvezde: Svi su mislili da provocira rivala, a ovo je istina!

Avramović otkrio - evo zašto je gestikulirao ka klupi Zvezde: Svi su mislili da provocira rivala, a ovo je istina!

Mondo 06.03.2022
Taj njegov potez je isprva naljutio klupu Zvezde, ali se bek Partizana odmah ispravio i izvinio. Taj njegov potez je isprva naljutio klupu Zvezde, ali se bek Partizana odmah ispravio i izvinio. Partizan je savladao Crvenu zvezdu u trećem večitom derbiju… »
Pričao sam sa nekima, a ti neki su Aleksa Avramović! Željko otkrio šta je tajna eksplozije heroja derbija

Pričao sam sa nekima, a ti neki su Aleksa Avramović! Željko otkrio šta je tajna eksplozije heroja derbija

Mondo 06.03.2022
Bilo je dosta kritika na račun Avramovića, ali posle ovog derbija - neće ih više biti. Bilo je dosta kritika na račun Avramovića, ali posle ovog derbija - neće ih više biti. Partizan je u trećem pokušaju ove sezone savladao Crvenu zvezdu 98:84… »
Malo ima i do ponosa - zvezda nas dvaput razbila! Avramović dao 33 poena u derbiju, pa poručio: Išla me je lopta!

Malo ima i do ponosa - zvezda nas dvaput razbila! Avramović dao 33 poena u derbiju, pa poručio: Išla me je lopta!

Mondo 06.03.2022
Aleksa Avramović analizirao pobedu Partizana u "večitom" derbiju. Aleksa Avramović analizirao pobedu Partizana u "večitom" derbiju. Aleksa Avramović je bez ikakve sumnje heroj derbija. Partizan je slavio 98:84, a Čačanin je nakon bledog prvog… »

Vesti dana »