Povezane vesti

Šapić: Moja ideja je da od Beograda napravimo najčistiji grad u Evropi

Šapić: Moja ideja je da od Beograda napravimo najčistiji grad u Evropi

Večernje novosti 07.03.2022
Foto: SNS Šapić je istakao da će jedna od akcija koja će unaprediti čistoću u prestonici biti organizovano čišćenje u svim delovima Beograda, u kome bi učestvovali svi građani. Foto: SNS - Ideja mi je da odredimo jednu subotu u mesecu i da tada… »
Subotica: Bakić i Pastor podržali kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Srbije

Subotica: Bakić i Pastor podržali kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Srbije

Danas 07.03.2022
Nakon što je juče zvanično saopšteno da je Aleksandar Vučić kandidat Srpske napredne stranke i njene koalicije za predsednika Srbije na izborima 3. aprila, u Subotici je počelo prikupljanje potpisa podrške u prostorijama SNS-a. Veliki broj… »
SNS: Potpisi za predsedničku kandidaturu nisu skupljani u crkvi, već u Parohijskom domu

SNS: Potpisi za predsedničku kandidaturu nisu skupljani u crkvi, već u Parohijskom domu

Novi magazin 07.03.2022
Gradski odbor Srpske napredne stranke (SNS) u Čačku saopštio je danas da potpisi za predsedničku kandidaturu Aleksandra Vučića nisu prikupljani u crkvi u Zablaću, već u prostorijama Parohijskog doma te crkve i istakao da se u tim prostorijama… »
Stevan Bakić i dr Balint Pastor dali potpise podrške kandidaturi Aleksandra Vučića za predsednika Srbije

Stevan Bakić i dr Balint Pastor dali potpise podrške kandidaturi Aleksandra Vučića za predsednika Srbije

Alo 07.03.2022
Gradonačelnik Subotice Stevan Bakić i predsednik Skupštine grada Subotice dr Balint Pastor dali su danas potpise podrške kandidaturi Aleksandra Vučića za predsednika Republike Srbije. Uz konstataciju da je odziv građana veliki, Bakić je… »
Neće biti podela među građanima: Aleksandar Šapić: Od Beograda možemo da napravimo najčistiji grad u Evropi!

Neće biti podela među građanima: Aleksandar Šapić: Od Beograda možemo da napravimo najčistiji grad u Evropi!

Kurir 07.03.2022
Moja ideja je da od Beograda napravimo najčistiji grad u Evropi. Mislim da, kada je ova tema u pitanju, neće biti podela među građanima prema stranačkoj, navijačkoj, nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj pripadnosti, već će svi Beograđani… »
Šapić: Trudiću se da Beograd vodim kao svoju kuću i kao kuću svih Beograđana

Šapić: Trudiću se da Beograd vodim kao svoju kuću i kao kuću svih Beograđana

Euronews 07.03.2022
Kandidat Srpske napredne stranke za gradonačelnika Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da podržava kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Srbije zbog svega što je urađeno u prethodnih nekoliko godina u državi. Šapić je na TV Prva… »
Šapić o podršci Vučiću: Nema boljeg kandidata, 150.000 ljudi ga je podržalo u celoj Srbiji za samo par sati

Šapić o podršci Vučiću: Nema boljeg kandidata, 150.000 ljudi ga je podržalo u celoj Srbiji za samo par sati

Alo 07.03.2022
Kandidat Srpske napredne stranke za gradonačelnika Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da podržava kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Srbije zbog svega što je urađeno u prethodnih nekoliko godina u državi. Šapić je na TV Prva… »
Šapić o podršci Vučiću: Nema boljeg kandidata, 150.000 ljudi ga je podržalo u celoj Srbiji za samo par sati

Šapić o podršci Vučiću: Nema boljeg kandidata, 150.000 ljudi ga je podržalo u celoj Srbiji za samo par sati

Srbija danas 07.03.2022
Kandidat Srpske napredne stranke za gradonačelnika Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da podržava kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Srbije zbog svega što je urađeno u prethodnih nekoliko godina u državi. Šapić je na TV Prva… »

Vesti dana »