Povezane vesti

U Rendžersu oprezni: Zvezda sjajna, nismo favoriti

U Rendžersu oprezni: Zvezda sjajna, nismo favoriti

N1 Info 07.03.2022
Vezista Rendžersa Skot Arfild izuzetno poštuje Crvenu zvezdu i ističe da njegov tim nije favorit u dvomeču osmine finala Lige Evrope sa Beograđanima. Srpski šampion gostuje u Glazgovu u četvrtak od 21 sat. „Crvena zvezda je sjajan tim. Stigla je… »
Arfild pred Zvezdu: Javnost misli da smo favoriti, ali ne i mi

Arfild pred Zvezdu: Javnost misli da smo favoriti, ali ne i mi

Sportski žurnal 07.03.2022
Utakmica je zakazana za četvrtak na Ajbroksu, revanš je u Beogradu sedam dana kasnije. Crvena zvezda u prvom meču osmine finala Lige Evrope u četvrtak (21 sat) gostuje Rendžersu u Glazgovu. Defanzivac škotskog tima Skot Arfild je najavio pohod na… »
U Rendžersu oprezni pred Zvezdu: Oni su sjajan tim, nismo favoriti protiv njih

U Rendžersu oprezni pred Zvezdu: Oni su sjajan tim, nismo favoriti protiv njih

Nova 07.03.2022
Crvena zvezda u sjajnom raspoloženju posle serija pobeda putuje u Glazgov gde je u četvrtak od 21 čas čeka prvi meč osmine finala Lige Evrope protiv Rendžersa. Škoti su na spektakularan način eliminisali Borusiju iz Dortmunda, ali ulogu favorita… »
Vezista Rendžersa poštuje crveno-bele: ‘Zvezda ima sjajan tim! Nismo favoriti!’

Vezista Rendžersa poštuje crveno-bele: ‘Zvezda ima sjajan tim! Nismo favoriti!’

Hot sport 07.03.2022
Veliki izazov za izabranike Dejana Stankovića! U okviru prve utakmice osmine finala Lige Evrope, fudbaleri Rendžersa dočekuju Crvenu zvezdu. Utakmica u Glazgovu na programu je u četvrtak, u terminu od 21 čas. Pred utakmicu sa aktuelnim šampionom… »
U Rendžersu oprezni: Zvezda sjajna, nismo favoriti

U Rendžersu oprezni: Zvezda sjajna, nismo favoriti

Sport klub 07.03.2022
Vezista Rendžersa Skot Arfild izuzetno poštuje Crvenu zvezdu i ističe da njegov tim nije favorit u dvomeču osmine finala Lige Evrope sa Beograđanima. Srpski šampion gostuje u Glazgovu u četvrtak od 21 sat. „Crvena zvezda je sjajan tim. Stigla je… »
Gori glazgov pred zvezdin dolazak: Rendžers zna sa kime ima posla - "Biće fantastično, mi nismo favoriti!"

Gori glazgov pred zvezdin dolazak: Rendžers zna sa kime ima posla - "Biće fantastično, mi nismo favoriti!"

Mondo 07.03.2022
Bliži se utakmica Rendžersa i Crvene zvezde u Ligi Evrope predstojećeg četvrtka, a Skot Arfild je uzbuđen. Bliži se utakmica Rendžersa i Crvene zvezde u Ligi Evrope predstojećeg četvrtka, a Skot Arfild je uzbuđen. Fudbaleri Crvene zvezde razbili… »
U Rendžersu svesni Zvezdine snage: "Mi favoriti? Mi to ne vidimo tako..."

U Rendžersu svesni Zvezdine snage: "Mi favoriti? Mi to ne vidimo tako..."

Sportske.net 07.03.2022
U četvrtak ekipa Dejana Stankovića gostuje u Škotskoj ekipi Rendžersa, biće to duel osmine finala Lige Evrope sa početkom od 21 čas. Skot Arfild, defanzivac i velika uzdanica Rendžersa, govorio je pred duel sa crveno-belima. "Biće fantastično… »

Vesti dana »