Povezane vesti
Zelenović: Vulin pravi cirkus, posle graška i pasulja na red je došlo Kosovo
Nova 07.03.2022
Nebojša Zelenović, nosilac liste koalicije "Moramo" smatra da je izjava ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina da bi prijem Kosova u NATO bila „direktna pretnja Srbiji oružanim sukobom“ data samo u funkciji predizborne kampanje. „Aleksandar Vulin… »
Zelenović o Vulinovim spekulacijama o prijemu Kosova u NATO: Posle graška, pasulja i benzina, sada je na redu Kosovo
Danas 07.03.2022
Aleksandar Vulin je u predizbornoj kampanji. Posle graška, pasulja, brašna i benzina, sada je na redu Kosovo, komentariše za Danas Nebojša Zelenović, nosilac liste koalicije „Moramo“ za parlamentarne izbore, izjavu ministra unutrašnjih poslova da bi… »
Vulin oštro odgovorio incku i Švarc-šilingu: Srbija jeste direktna pretnja svakome ko misli da može da ponovi pogrom Srba
Večernje novosti 07.03.2022
Novosti Povodom izjava prištinskih zvaničnika i bivših visokih predstavnika za BiH Kristijana Švarc-Šilinga i Valentina Incka da je Srbija pretnja po region, Vulin je rekao za TV "Pink" da Srbija jeste direktna pretnja svakome ko misli da može da ponovi… »
Vulin: Prijem Kosova u NATO bio bi pretnja Srbiji oružanim sukobom
Danas 07.03.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da bi prijem Kosova u NATO pakt bila „direktna pretnja Srbiji oružanim sukobom“, navodeći da bi time bila prekršena Rezolucija 12 44 Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija, ali i Povelja tog… »
Vesti dana »

Predlog Ukrajine i EU za dogovor sa Rusijom o prekidu vatre: Reciprocitet oko povlačenja trupa iz regiona
Euronews pre 25 minutajoš 27 povezanih

Oglasio se klub fudbalera kojeg je ubio grom, potresna poruka tera suze na oči
Nova pre 5 satijoš 25 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA - Tramp: U petak sastanak sa Putinom na Aljasci; Zelenski: Nećemo dati zemlju okupatorima
RTV pre 15 minutajoš 151 povezana