Povezane vesti

Ispovest policajca osuđenog za Savamalu: Vučić me je slagao (video)

Ispovest policajca osuđenog za Savamalu: Vučić me je slagao (video)

Pravda 07.03.2022
Policajac Goran Stamenković - jedini osuđeni u slučaju nelegalnog rušenja u Savamali, priča za KRIK kako su ga ljudi iz vlasti naterali da preuzme krivicu za ovaj slučaj. Stamenković govori o sastancima na kojim ga je vrh policije ubeđivao da… »
Novo svedočenje o Savamali, ali i dalje bez odgovora na pitanje – ko je rušio

Novo svedočenje o Savamali, ali i dalje bez odgovora na pitanje – ko je rušio

N1 Info 07.03.2022
Skoro šest godina od rušenja u Savamali i gotovo četiri od preuzimanja krivice policajac i šef smene u noći rušenja Goran Stamenković počeo je javno da govori o ovom slučaju - kaže da nije jedini krivac, da je dobijao pretnje od tadašnje… »
Majić: Tužilaštvo treba da sasluša Stamenkovića i vrh vlasti za Savamalu

Majić: Tužilaštvo treba da sasluša Stamenkovića i vrh vlasti za Savamalu

Nova 07.03.2022
Tužilaštvo bi bez odlaganja moralo da sasluša policajca Gorana Stamenkovića koji je za KRIK ispričao kako ga je vlast ucenila da prizna krivicu u slučaju Savamala, kao i ljude iz vrha vlasti koje je imenovao, kaže za KRIK sudija Apelacionog suda u… »
Veljković: Posle izjave Stamenkovića dobili potvrdu – živimo u mafijaškoj državi

Veljković: Posle izjave Stamenkovića dobili potvrdu – živimo u mafijaškoj državi

N1 Info 07.03.2022
Novinarska BIRN Jelena Veljković kaže za N1 da smo, posle intervjua Gorana Stamenkovića, policajca i šefa smene u noći rušenja objekata u Savamali, saznali i dobili potvrdu onoga o čemu se priča godinama, a to je da živimo u mafijaškoj državi… »
Ispovest policajca osuđenog za Savamalu: Vučić me slagao VIDEO

Ispovest policajca osuđenog za Savamalu: Vučić me slagao VIDEO

Nova 07.03.2022
Policajac Goran Stamenković – jedini osuđeni u slučaju nelegalnog rušenja u Savamali, priča za KRIK kako su ga ljudi iz vlasti naterali da preuzme krivicu za ovaj slučaj. Stamenković za Krik govori o sastancima na kojim ga je vrh policije… »
VIDEO Ispovest policajca osuđenog u slučaju "Savamala": Hrkalović mi je pretila, Vučić slagao

VIDEO Ispovest policajca osuđenog u slučaju "Savamala": Hrkalović mi je pretila, Vučić slagao

Radio 021 07.03.2022
Policajac osuđen u procesu u vezi sa nelegalnim rušenjem u Savamali Goran Stamenković, dao je intervju za KRIK u kojem govori o tome kako mu je pretila Dijana Hrkalović. Uprkos tome što procurela dokumenta, kao i izveštaj bivšeg zaštitnika… »

Vesti dana »