Povezane vesti

VIDEO, FOTO: Prekinuta haotična sednica o novosadskom GUP-u, zapaljeno pirotehničko sredstvo

VIDEO, FOTO: Prekinuta haotična sednica o novosadskom GUP-u, zapaljeno pirotehničko sredstvo

Radio 021 07.03.2022
Komisija za planove razmatrala je primedbe građana i javnosti na nacrt Generalnog urbanističkog plana za Novi Sad sve do naglog prekida. Bačena je pirotehnika, a komisija je napustila salu. Nekolicina aktivista izašla je i podigla transparent "GUP je… »
Dimne bombe na sednici o Generalnom urbanističkom planu

Dimne bombe na sednici o Generalnom urbanističkom planu

Dnevnik 07.03.2022
Sednica Komisije za planove u vezi sa Nacrtom Generalnog urbanističkog plana Novog Sada prekinuta je danas nakon što su ekološki aktivisti bacili dve dimne bombe u prostoriju u kojoj se sednica odvijala. Nakon toga aktivisti su razvili transparent na… »
Prekinuta sednica Komisije za planove, u amfiteatru Spensa pušten dim (FOTO i VIDEO)

Prekinuta sednica Komisije za planove, u amfiteatru Spensa pušten dim (FOTO i VIDEO)

Moj Novi Sad 07.03.2022
Komisija za planove danas razmatra primedbe građana i zainteresovane javnosti na nacrt Generalnog urbanističkog plana za Novi Sad. Kako javlja Radio 021, sednica je naglo prekinuta, a zapaljeno je i pirotehničko sredstvo. Nekolicina aktivista izašla… »
Vučević: Oštro osuđujem dešavanja na sednici GUP-a; zgrožen sam

Vučević: Oštro osuđujem dešavanja na sednici GUP-a; zgrožen sam

Dnevnik 07.03.2022
Zgrožen sam onim što se dešavalo na sednici GUP- a i najoštrije osuđujem ovakvo ponašanje političke manjine koja jednostavno hoće da parališe grad, poručio je gradonbačelnik Novog sada Miloš Vučević na svom Instagram profilu. Kako je dodao… »
Vučević oštro osudio prekidanje sednice GUP-a dimnim bombama (VIDEO)

Vučević oštro osudio prekidanje sednice GUP-a dimnim bombama (VIDEO)

RTV 07.03.2022
NOVI SAD - Zgrožen sam onim što se dešavalo na sednici GUP-a i najoštrije osuđujem ovakvo ponašanje političke manjine koja jednostavno hoće da parališe grad, izjavio je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević. Desetoro ljudi iz tih esktremno… »
Aktivisti bacili dimne bombe u salu, prekinuta sednica o Generalnom urbanističkom planu Novog Sada; Vučević: "Politička…

Aktivisti bacili dimne bombe u salu, prekinuta sednica o Generalnom urbanističkom planu Novog Sada; Vučević: "Politička…

Blic 07.03.2022
Komisija za planove grada Novog Sada prekinula je današnju sednicu na kojoj je razmatrala primedbe i predloge vezane za nacrt Generalnog urbanističkog plana (GUP) za Novi Sad kada je nekoliko građanskih aktivista, koji su polemisali o tom dokumentu… »
VUČEVIĆ: Politička manjina, finansirana od tajkuna, pokušava da zaustavi razvoj grada

VUČEVIĆ: Politička manjina, finansirana od tajkuna, pokušava da zaustavi razvoj grada

Moj Novi Sad 07.03.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević oglasio se na društvenim mrežama povodom današnjeg incidenta koji se dogodio na Komisiji sednice za planove u amfiteatru Spensa. – Zgrožen sam onim što se dešavalo na sednici GUP-a i najoštrije osuđujem… »
Dimne bombe na sednici o Generalnom urbanističkom planu u Novom Sadu

Dimne bombe na sednici o Generalnom urbanističkom planu u Novom Sadu

RTV 07.03.2022
NOVI SAD - Sednica Komisije za planove u vezi sa Nacrtom Generalnog urbanističkog plana Novog Sada prekinuta je danas nakon što su ekološki aktivisti bacili dve dimne bombe u prostoriju u kojoj se sednica odvijala. Nakon toga aktivisti su razvili… »
Aktivisti bacili dimne bombe i prekinuli sednicu o urbanističkom planu Novog Sada

Aktivisti bacili dimne bombe i prekinuli sednicu o urbanističkom planu Novog Sada

NoviSad.com 07.03.2022
Novi Sad - Današnja javna sednica Komisije za planove u vezi sa Nacrtom Generalnog urbanističkog plana Novog Sada prekinuta je nakon što su aktivisti bacili dve dimne bombe i razvili transparent „GUP je GLUP“. Kako je preneo N1, aktivista Brajan… »
Haos na sednici o Planu Novog Sada, zapaljena pirotehnika, stigla interventna (VIDEO)

Haos na sednici o Planu Novog Sada, zapaljena pirotehnika, stigla interventna (VIDEO)

Luftika 07.03.2022
Komisija za planove razmatra primedbe građana i zainteresovane javnosti na nacrt Generalnog urbanističkog plana za Novi Sad. Sednica je naglo prekinuta, a bačena je pirotehnika. Stigla je interventna, javlja 021.rs. Nekolicina aktivista izašla je i… »

Vesti dana »