Povezane vesti

Vučić: Odustajemo od protestne note Turskoj, Erdogan mi je sve objasnio…

Vučić: Odustajemo od protestne note Turskoj, Erdogan mi je sve objasnio…

Vesti online 07.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u Leskovcu da je naša zemlja odustala od upućivanja protestne note Turskoj u vezi sa prenetim stavom o ulasku Prištine u NATO. – Doneli smo odluku da ne uputimo protestnu notu Turskoj jer sam imao… »
Predsednik: Odustali smo od protestne note Turskoj

Predsednik: Odustali smo od protestne note Turskoj

RTV 07.03.2022
LESKOVAC - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Leskovcu da je naša zemlja odustala od upućivanja protestne note Turskoj u vezi sa prenetim stavom o ulasku Kosova u NATO. Vučić je, na pitanje šta se desilo sa protestnom notom o kojoj… »
Vučić: "Ako se Priština bude ponašala neodgovorno, mi ćemo ozbiljno odgovoriti"

Vučić: "Ako se Priština bude ponašala neodgovorno, mi ćemo ozbiljno odgovoriti"

Blic 07.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upozorio je danas da će se, ako takozvano Kosovo bude primljeno u međunarodne organizacije, kao što to neki žele, suočiti sa snažnim i efikasnim odgovorom Srbije, koji će ih iznenaditi. Vučić je na pitanje o… »
Vučić posle razgovora sa Erdoganom: Doneli smo odluku da notu ne upućujemo

Vučić posle razgovora sa Erdoganom: Doneli smo odluku da notu ne upućujemo

Večernje novosti 07.03.2022
Foto: Printscreen/Pink Vučić je, na pitanje šta se desilo sa protestnom notom o kojoj je razmišljao, kazao da je doneta odluka da se ne uputi. - Imao sam zakazan razgovor sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom. Razjasnio je šta je rekao… »
Vučić: Ako započne ubrzani prijem Kosova u međunarodne organizacije, Srbija će iznenaditi odgovorom

Vučić: Ako započne ubrzani prijem Kosova u međunarodne organizacije, Srbija će iznenaditi odgovorom

Danas 07.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ukoliko započne ubrzani prijem Kosova u međunarodne organizacije, Srbija će iznenaditi odgovorom i efikasnošću. „Onog dana kada ih budu primili u bilo koju međunarodnu organizaciju, to… »
Vučićeva poruka Prištini: „Ako krenu, tog dana će dobiti odgovor“

Vučićeva poruka Prištini: „Ako krenu, tog dana će dobiti odgovor“

Nova 07.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je Srbija rešila da ne upućuje protestnu notu Turskoj. On je rekao da mnogi vide priliku u ovoj globalnoj situaciji za Kosovo i Metohiju, te da mnogi žele ubrazni prijem tzv. Kosova u međunarodne… »
Vučić: Odustali smo od protestne note Turskoj

Vučić: Odustali smo od protestne note Turskoj

Euronews 07.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Leskovcu da je naša zemlja odustala od upućivanja protestne note Turskoj u vezi sa prenetim stavom o ulasku Kosova u NATO. Vučić je, na pitanje šta se desilo sa protestnom notom o kojoj je… »

Vesti dana »