Povezane vesti

Otkriveno gde se nalazi tara Simov nakon diskvalifikacije! Njen prijatelj ispričao sve: Ušla da zaradi za stan, a izgubila…

Otkriveno gde se nalazi tara Simov nakon diskvalifikacije! Njen prijatelj ispričao sve: Ušla da zaradi za stan, a izgubila…

Kurir 08.03.2022
Tara Simov opet je zbog nedoličnog i nasilničkog ponašanja diskvalifikovana iz rijalitija. Kontroverzna zadrugarka je nakon još jednog u nizu incidenata izbačena iz „bele kuće“, a produkcija rijalitija podneće tužbu protiv nje i ponovo će… »
Lomila zadrugu, sekla kosu žiletom i ponovo duguje 50.000 evra! Prijatelj Tare Simov otkriva - Ušla je da zaradi za stan

Lomila zadrugu, sekla kosu žiletom i ponovo duguje 50.000 evra! Prijatelj Tare Simov otkriva - Ušla je da zaradi za stan

Mondo 08.03.2022
Tara Simov diskvalifikovana iz rijalitija Zadruga zbog nedoličnog ponašanja. Tara Simov diskvalifikovana iz rijalitija Zadruga zbog nedoličnog ponašanja Učesnica rijalitija Zadruga Tara Simov, ponovo je diskvalifikovana iz rijalitija zbog divljanja… »
"Tresem se, ne znam ko: Sam…" Prva izjava Tare Simov nakon diskvalifikacije: "Ne mogu da spavam, pakao je!"

"Tresem se, ne znam ko: Sam…" Prva izjava Tare Simov nakon diskvalifikacije: "Ne mogu da spavam, pakao je!"

Blic 08.03.2022
Tara Simov je diskvalifikovana iz "Zadruge 5" zbog neprimerenog ponašanja, a sad se oglasila za "Blic" i otkrila u kakvom je stanju. - Nisam spavala. Sve me boli. Šokirana sam koliko me je ljudi podržalo u odnosu na prošlu godinu. Imala sam unutra… »
Tara žiletom šišala kosu: Neposredno pred diskvalifikaciju u nervnom rastrojstvu imala užasne ispade (video)

Tara žiletom šišala kosu: Neposredno pred diskvalifikaciju u nervnom rastrojstvu imala užasne ispade (video)

Blic 07.03.2022
Tara Simov diskvalifikovana je iz "Zadruge" zbog nedoličnog ponašanja, a malo potom su osvanuli klipovi njenog divljanja po Šimanovcima, gde je lomila sve što joj je došlo pod ruku. Sada su postali viralni i momenti iz Bele kuće pred njeno… »

Vesti dana »