Povezane vesti

"Srbija stopira izvoz" Vučić saopštio koje proizvode više nećemo slati van zemlje

"Srbija stopira izvoz" Vučić saopštio koje proizvode više nećemo slati van zemlje

Srbija danas 08.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras tokom gostovanja u emisiji “Fokus” na TV B92 govori o aktuelnim i gorućim temama u Srbiji i celom svetu, kao i nastupajućoj krizi neslućenih razmera. Predsednik Vučić je tom prilikom saopštio da ne… »
Vučić: Ja ne mogu da lažem naš narod!

Vučić: Ja ne mogu da lažem naš narod!

Srbija danas 08.03.2022
Predsenik Vučić istakao je da imamo najnižu cenu struje u Evropi. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras tokom gostovanja u emisiji “Fokus” na TV B92 govori o aktuelnim i gorućim temama u Srbiji i celom svetu, kao i nastupajućoj krizi… »
Sutra u 8.30 časova: Vučić i Sijarto u Adaševcima na početku gradnje fabrike ubm grupacije

Sutra u 8.30 časova: Vučić i Sijarto u Adaševcima na početku gradnje fabrike ubm grupacije

Večernje novosti 08.03.2022
Foto: Tanjug/Rade Prelić Polaganje kamena temeljca zakazano je u 8.30 časova, saopštila je pres služba predsednika. BONUS VIDEO - „VUČIĆ I SNS PREPOZNALI ZNAČAJ KULTURE“: Lazar Ristovski i Bojana Brešković obišli Golubačku tvrđavu… »
Predsednik Srbije poslao snažnu poruku građanima Srbije: Da budemo uz našu decu i da sačuvamo mir i stabilnost video

Predsednik Srbije poslao snažnu poruku građanima Srbije: Da budemo uz našu decu i da sačuvamo mir i stabilnost video

Kurir 08.03.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu novi spot koji nosi snažnu motivacionu poruku. View this post on Instagram A post shared by Александар Вучић (@avucic) - Moj poziv svima vama je da brinemo o sebi, da… »
Predsednik danas u Valjevu: Vučić na polaganju kamena temeljca za izgradnju fabrike Bizerba

Predsednik danas u Valjevu: Vučić na polaganju kamena temeljca za izgradnju fabrike Bizerba

Srbija danas 08.03.2022
Događaj je najavljen za 10 časova. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas polaganju kamena temeljca za izgradnju fabrike Bizerba u Valjevu. Događaj je služba predsednika za saradnju s medijima najavila za 10 časova.… »

Vesti dana »