Povezane vesti
Građani strepe od odmrzavanja, a naftaši od zamrzavanja cena nafte
Kamatica 08.03.2022
I vozače i naftaše, međutim, brine šta će biti posle toga. Jer, ukoliko Vlada Srbije odluči da "odmrzne" cene, to bi mogao biti jak udar na novčanike građana, dok u naftnim kompanijama strepe od drugog scenarija, po kojem bi se ova Uredba mogla produžiti… »
Građani strepe od odmrzavanja, a naftaši od zamrzavanja cena goriva
Biznis.rs 08.03.2022
Potresi na tržištu naftnih derivata se nastavljaju. Uredba Vlade Srbije kojom je cena evrodizela fiksirana na 179 dinara, a bezolovnog motornog benzina na 171 dinar po litru, biće na snazi još tačno nedelju dana, do 14. marta. Međutim, i vozače i naftaše… »
Potresi na tržištu naftnih derivata se nastavljaju - građani strepe od odmrzavanja, a naftaši od zamrzavanja cena goriva
Euronews 08.03.2022
Uredba Vlade Srbije kojom je cena evrodizela fiksirana na 179 dinara, a bezolovnog motornog benzina na 171 dinar po litru biće na snazi još tačno nedelju dana, do 14. marta. I vozače i naftaše, međutim, brine šta će biti posle toga. Jer, ukoliko Vlada… »
Vesti dana »
Srbiji preti novi porast temperatura: Živa ponovo iznad 35 stepeni, RHMZ upozorio na opasnost od požara
Mondo pre 3 satajoš 11 povezanih
Hitna pomoć: Muškarac teško povređen pri padu sa pasarele u Rakovici
Insajder pre 37 minutajoš 21 povezana
(Foto, video) Građani odmah evakuisani! Borba sa požarom kod Herceg Novog i dalje traje: Na lice mesta stigao i prvi helikopter MUP
Blic pre 32 minutajoš 8 povezanih





