Povezane vesti

Ovako se 4 sata branila Jasmina iz lazarevca: Ne sećam se kada sam poslednji put videla Sinišu, ne znam ni da je ubijen!

Ovako se 4 sata branila Jasmina iz lazarevca: Ne sećam se kada sam poslednji put videla Sinišu, ne znam ni da je ubijen!

Kurir 08.03.2022
Ona će u Zatvorskoj bolnici biti podvrgnuta psihijatrijskom veštačenju kako bi se utvrdilo da li je bila svesna krivičnog dela koje je učinila. BEOGRAD - Jasmina S. (44) koja se sumnjiči da je nožem u stanu u Lazarevcu usmrtila supruga Sinišu S… »
Jasmini iz Lazarevca pritvor do 30 dana: Otpuštena iz bolnice pa saslušana! Posle ubistva muža sebe sekla nožem

Jasmini iz Lazarevca pritvor do 30 dana: Otpuštena iz bolnice pa saslušana! Posle ubistva muža sebe sekla nožem

Kurir 08.03.2022
BEOGRAD - Na predlog Višeg javnog tužilaštva u Beogradu određen je pritvor Jasmini S. iz Lazarevca zbog sumnje da je počinila krivično delo teško ubistvo. Ona se sumnjiči da je ubila supruga Sinišu S. pa njegovo telo danima držala u stanu… »
Određen pritvor jasmini iz Lazarevca! Ubila muža Sinišu na spavanju pa pokušala da se otarasi tela, ostavila i pismo

Određen pritvor jasmini iz Lazarevca! Ubila muža Sinišu na spavanju pa pokušala da se otarasi tela, ostavila i pismo

Mondo 08.03.2022
Jasmina S. koja je osumnjičena da je ubila muža, a potom pokušala da se otarasi tela, ide u pritvor od 30 dana. Jasmina S. koja je osumnjičena da je ubila muža, a potom pokušala da se otarasi tela, ide u pritvor od 30 dana. Sudija za prethodni… »

Vesti dana »