Povezane vesti

Svedok saradnik Joksović sutra odgovara na pitanja Šarića

Svedok saradnik Joksović sutra odgovara na pitanja Šarića

RTV 08.03.2022
BEOGRAD - Nebojša Joksović, svedok saradnik u procesu protiv Darka Šarića i ostalih optuženih za krijumčarenje 5,7 tona kokaina iz Latinske Amerike u Zapadnu Evropu tvrdio je danas da nije dobio nikakav novac od Šarića kao i da mu ništa ne… »
Apelacioni sud opet saslušao svedoka saradnika u slučaju Šarić

Apelacioni sud opet saslušao svedoka saradnika u slučaju Šarić

Nova 08.03.2022
Apelacioni sud u Beogradu je danas, u nastavku drugostepenog postupka protiv Darka Šarića i ostalih pripadnika njegove grupe optuženih za šverc 5,7 tona kokaina, saslušao ponovo svedoka saradnika Nebojšu Joksovića, ovaj put na javnoj sednici. Da se… »
Dobio sam na lutriji Svedok saradnik Joksović: Glupost je to da sam kupio stan od Šarićevih para

Dobio sam na lutriji Svedok saradnik Joksović: Glupost je to da sam kupio stan od Šarićevih para

Kurir 08.03.2022
Nebojša Joksović, svedok saradnik u postupku protiv Darka Šarića i ostalih optuženih za šverc kokaina tokom odgovaranja na pitanja branilaca optuženih, naveo je da nije tačno da je od novca Darka Šarića kupio stan u centru Beograda, u Krunskoj… »
Svedok saradnik o šariću: Darko mi je bio drug, da nije bilo njega ne bi bilo ni mene! Za pare bih išao u Ukrajinu

Svedok saradnik o šariću: Darko mi je bio drug, da nije bilo njega ne bi bilo ni mene! Za pare bih išao u Ukrajinu

Kurir 08.03.2022
Svedoci saradnici Nebojša Joksović i Draško Vuković, odlukom veća Apelacionog suda, prvi put će javno svedočiti o švercu kokaina. Podsetimo, oni su do sada svedočili iza zatvorenih vrata, ali je veće prihvatilo predlog odbrane da oni javno… »
Svedok saradnik prvi put svedočio javno: Joksović: Organizatori grupe su Šaric, Dudić i jedan oslobođeni. Ja ne bih…

Svedok saradnik prvi put svedočio javno: Joksović: Organizatori grupe su Šaric, Dudić i jedan oslobođeni. Ja ne bih…

Blic 08.03.2022
Nebojša Joksović, svedok saradnik u procesu protiv Darka Šarića i ostalih optuženih za krijumčarenje 5,7 tona kokaina iz Latinske Amerije u Zapadnu Evropu danas je prvi put javno svedočio protiv ove grupe na pretresu pred petočlanim većem… »
Tužilac se žali zbog izdvajanja ključnih dokaza protiv Šarića

Tužilac se žali zbog izdvajanja ključnih dokaza protiv Šarića

Euronews 08.03.2022
Tužilaštvo za organizovani kriminal uložilo je žalbu na rešenje sudskog veća Apelacionog suda kojim je odlučilo da se iz spisa predmeta kao - nezakonito pribavljeni dokazi - izdvoje transkripti prisluškivanih razgovora koje je vodio… »
DARKO ŠARIĆ U pratnji brata STIGAO U SUD: Danas treba da budu saslušana ova dva svedoka saradnika

DARKO ŠARIĆ U pratnji brata STIGAO U SUD: Danas treba da budu saslušana ova dva svedoka saradnika

Kurir 08.03.2022
Darko Šarić stigao je u zgradu Specijalnog suda, gde se danas nastavlja suđenje, a došao je u pratnji brata Duška Šarića. Pred Apelacionim sudom, danas bi trebalo da budu saslušani svedoci saradnici Nebojša Joksović i Draško Vuković. Njihovo… »
Šarić stigao u sud u pratnji brata, danas saslušanja svedoka-saradnika

Šarić stigao u sud u pratnji brata, danas saslušanja svedoka-saradnika

Nova 08.03.2022
Darko Šarić, kome se sudi za šverc 5,7 tona kokaina, stigao je u zgradu Specijalnog suda, gde se danas nastavlja suđenje. Naime, pretres se održava nakon što je Apelacioni sud, posle razmatranja žalbi odbrane, odlučio da otvori pretres i ponovo… »
Šarićevi advokati traže da svedoci saradnici govore javno: Tužilac zahteva odlaganje suđenja

Šarićevi advokati traže da svedoci saradnici govore javno: Tužilac zahteva odlaganje suđenja

Kurir 08.03.2022
Suđenje Darku Šariću pred Apelacionim sudom u Beogradu, danas je trebalo da bude nastavljeno saslušanjem svedoka saradnika Nebojše Joksovića i Draška Vukovića, koji su do sada svedočili iza zatvorenih vrata jer su odbili da javno svedoče o… »
Tužilac se žali jer je odlučeno da se prisluškivani razgovori ne koriste kao dokazi protiv Šarića

Tužilac se žali jer je odlučeno da se prisluškivani razgovori ne koriste kao dokazi protiv Šarića

RTS 08.03.2022
Tužilaštvo za organizovani kriminal uložilo je žalbu na rešenje sudskog veća Apelacionog suda kojim je odlučilo da se iz spisa predmeta kao - nezakonito pribavljeni dokazi - izdvoje transkripti prisluškivanih razgovora koje je vodio… »

Vesti dana »