Povezane vesti

Konstrakta odgovorila sari Jo: Pobednica se hitno oglasila posle pevačicine objave! Imala je kratku ali jasnu poruku

Konstrakta odgovorila sari Jo: Pobednica se hitno oglasila posle pevačicine objave! Imala je kratku ali jasnu poruku

Mondo 08.03.2022
Pobednica Beovizije se oglasila nakon što je Sara Jo objavila svoj komentar o Beoviziji. Pobednica Beovizije se oglasila nakon što je Sara Jo objavila svoj komentar o Beoviziji. Nakon dva dana od finalne večeri muzičkog takmičenja Beovizija, gde je… »
Konstrakta se obratila sari jo: Nakon njenog oglašavanja, umetnica joj odgovorila (foto)

Konstrakta se obratila sari jo: Nakon njenog oglašavanja, umetnica joj odgovorila (foto)

Večernje novosti 08.03.2022
Foto: PRintskrin Sara je podelila svoje impresije i javno čestitala ovogodišnjoj pobednici i to sledećim rečima: - Već dva dana pokušavam da saberem utiske jer sam nedeljama preplavljena emocijama. Pišem i brišem ovaj post po ko zna koji put jer… »
Konstrakta odgovorila Sari Jo – odmah odreagovala na pevačicinu objavu

Konstrakta odgovorila Sari Jo – odmah odreagovala na pevačicinu objavu

Nova 08.03.2022
Sara Jo je danima bila favorit za pobedu na "Pesmi za Evroviziju '22", ali je na kraju pobedu odnela Konstrakta sa numerom "In Corpore Sano". Sara se juče prvi put oglasila i čestitala Konstrakti na trijumfu, a pobednica joj je sada odgovorila. Sara Jo… »
Konstrakta odgovorila sari Jo: Nakon njenog oglašavanja, umetnica joj se obratila, pa joj kratko i jasno poručila ovo! (foto)

Konstrakta odgovorila sari Jo: Nakon njenog oglašavanja, umetnica joj se obratila, pa joj kratko i jasno poručila ovo! (foto)

Kurir 08.03.2022
Jedna od favoritkinja festivala "Pesma za Evroviziju '22." Sara Jo oglasila se putem Instagram profila dva dana po završetku takmičenja i otkrila svoje impresije nakon svega i čestitala Konstrakti na pobedi, na šta umetnica nije ostala ravnodušna… »
Naravno da mi je žao, zatvaram ovo poglavlje: Sara Jo se konačno oglasila posle Beovizije, pa pomenula i Konstraktu

Naravno da mi je žao, zatvaram ovo poglavlje: Sara Jo se konačno oglasila posle Beovizije, pa pomenula i Konstraktu

Mondo 08.03.2022
Sari Jo je za dlaku promakla pobeda, a ona je posle dva dana skupila snagu da se oglasi na društvenim mrežama. Sari Jo je za dlaku promakla pobeda, a ona je posle dva dana skupila snagu da se oglasi na društvenim mrežama. Pevačica Sara Jo osvojila je… »
Sara jo čestitala konstrakti: Nastavi da nas inspirišeš i podsećaš koliko je lepo biti beskompromisno svoj

Sara jo čestitala konstrakti: Nastavi da nas inspirišeš i podsećaš koliko je lepo biti beskompromisno svoj

Večernje novosti 07.03.2022
Foto: Prinstkrin Ona je na svom tviter nalogu objavila: Naravno da mi je bilo žao što mi je "promakla" prilika da ove godine predstavljam svoju zemlju, i to u svojoj voljenoj Italiji ali, iz ove perspektive, jedini pravi poraz bi bio da svoju zamisao… »
"Bila sam uplašena, imala sam pritisak": Sara Jo se prvi put oglasila nakon finala Beovizije 2022: "Bilo mi je žao što mi je…

"Bila sam uplašena, imala sam pritisak": Sara Jo se prvi put oglasila nakon finala Beovizije 2022: "Bilo mi je žao što mi je…

Blic 07.03.2022
Pevačica Sara Jo na nedavno održanoj "Pesmi za Evroviziju '22" zauzela je drugo mesto, a nedeljama unazad važila je za jednog od favorita na ovom takmičenju, dok je mnoge oduševila spektaklom koji je priredila za ovu priliku. Konstrakta je u finalu… »

Vesti dana »