Povezane vesti

Bivša austrijska ministarka: Zbog bliskosti sa Moskvom mi je uništen život, morala sam da pobegnem

Bivša austrijska ministarka: Zbog bliskosti sa Moskvom mi je uništen život, morala sam da pobegnem

Euronews 08.03.2022
Bivša ministarka spoljnih poslova Austrije Karin Knajsel, na čijoj svadbi je gost bio ruski predsednik Vladimir Putin, kaže da joj je zbog bliskosti sa Moskvom uništen život. Knajsel je, za nemački RTL, rekla da sebe smatra „političkom… »
Plesala sa Putinom na svadbi, a SAD niko neće da je zaposli! "Moj život je uništen" - ministarka pobegla iz zemlje

Plesala sa Putinom na svadbi, a SAD niko neće da je zaposli! "Moj život je uništen" - ministarka pobegla iz zemlje

Mondo 08.03.2022
Knajsel kaže da se ne kaje što je pozvala Putina na svadbu. Knajsel kaže da se ne kaje što je pozvala Putina na svadbu. Bivša ministarka spoljnih poslova Austrije Karin Knajsel, na čijoj svadbi je gost bio ruski predsednik Vladimir Putin, kaže da… »
Ministarka koja je plesala sa Putinom na svadbi: Moj život je uništen

Ministarka koja je plesala sa Putinom na svadbi: Moj život je uništen

Nova 08.03.2022
Bivša ministarka spoljnih poslova Austrije Karin Knajsel, na čijoj svadbi je gost bio ruski predsednik Vladimir Putin, kaže da joj je zbog bliskosti sa Moskvom uništen život. Knajsel je, za nemački RTL, rekla da sebe smatra „političkom… »
Političarka plesala sa Putinom na svadbi, sad tvrdi da je morala da pobegne iz Austrije: "Život mi je uništen"

Političarka plesala sa Putinom na svadbi, sad tvrdi da je morala da pobegne iz Austrije: "Život mi je uništen"

Telegraf 08.03.2022
Knajsel kaže da se ne kaje što je pozvala Putina na svadbu, ali da zbog bliskosti sa njim, niko ne želi da je zaposli. Bivša ministarka spoljnih poslova Austrije Karin Knajsel, na čijoj svadbi je gost bio ruski predsednik Vladimir Putin, kaže da joj… »

Vesti dana »