Povezane vesti

Vesna Stanojević o hororu sa Pravnog fakulteta: Te predatore treba lečiti i skloniti ih od studenata!

Vesna Stanojević o hororu sa Pravnog fakulteta: Te predatore treba lečiti i skloniti ih od studenata!

Kurir 08.03.2022
Strašno je da se tako nešto dešava na jednom renomiranom fakultetu, smatra Stanojevićeva. Neke profesore sa Pravnog fakulteta u Beogradu bije glas da su seksualni predatori koji iznajmljuju stan u blizini fakulteta u koji privode studentkinje da bi… »
Zorana Mihajlović jasna: Studentkinje nisu krive, profesore predatore s Pravnog treba suspendovati i krivično goniti!

Zorana Mihajlović jasna: Studentkinje nisu krive, profesore predatore s Pravnog treba suspendovati i krivično goniti!

Kurir 08.03.2022
Država je izmenila Krivični zakonik, uvedena su nova krivična dela, između ostalih proganjanje i polno uznemiravanje - navela je Mihajlović. Neki profesori Pravnog fakulteta, sudeći po svedočenju studentkinja koje su govorile za Kurir… »
Vladimir Đukanović za Kurir o predatorima s Pravnog: To je za zatvor, takvih tvrdnji bilo je i pre!

Vladimir Đukanović za Kurir o predatorima s Pravnog: To je za zatvor, takvih tvrdnji bilo je i pre!

Kurir 08.03.2022
Voleo bih da se to procesuira, rekao je Đukanović. Neki profesori Pravnog fakulteta, kako tvrde sagovornice Kurira, iznajmljuju stan u koji privode studentkinje da bi seksom zaradile ocenu. Osim toga, pozivaju ih na putovanja, ali i zaključavaju u… »
Znalo se za đubrad i manijake sa Pravnog i pre 20 godina! Vojislav Šešelj za Kurir oštro o seksualnim predatorima sa tog…

Znalo se za đubrad i manijake sa Pravnog i pre 20 godina! Vojislav Šešelj za Kurir oštro o seksualnim predatorima sa tog…

Kurir 08.03.2022
Da sam ja ostao na Pravnom fakultetu, da me odande nisu oterali i da nisam otišao u Hag, ja bih svemu tome tamo stao na put, rekao je Šešelj za Kurir. Pojedini profesori Pravnog fakulteta, sudeći po svedočenju studenata, pravi su seksualni predatori… »
Slavica Đukić Dejanović oštro osudila seksualne predatore sa Pravnog fakulteta: Tužilaštvo treba da uradi svoj posao…

Slavica Đukić Dejanović oštro osudila seksualne predatore sa Pravnog fakulteta: Tužilaštvo treba da uradi svoj posao…

Kurir 08.03.2022
Na ovakve stvari ne treba žmuriti! Jedna od mračnih tajni Pravnog fakulteta u Beogradu jeste ta da pojedini profesori predatori te visokoobrazovne ustanove iznajmljuju stan u koji privode studentkinje da bi seksom zaradile ocenu. Osim toga, pozivaju ih… »
Šok ispovest studentkinje Pravnog! Profesori iznajmljuju stan za se*s sa koleginicama - što duže izdrže, viša je ocena?!

Šok ispovest studentkinje Pravnog! Profesori iznajmljuju stan za se*s sa koleginicama - što duže izdrže, viša je ocena?!

Mondo 08.03.2022
Pojedini profesori Pravnog fakulteta u Beogradu iznajmljuju stan u koji privode studentkinje da bi seksom zaradile ocenu. Pojedini profesori Pravnog fakulteta u Beogradu iznajmljuju stan u koji privode studentkinje da bi seksom zaradile ocenu. Svaki peti… »

Vesti dana »